У гвардійців Академії продовжується ревакцинація від COVID-19

27.07.2021 13:15

Військовослужбовці Національної академії Національної гвардії України ревакцинуються для запобігання інфікуванню COVID-19. Вакцинація особового складу проти коронавірусної інфекції в Академії проходить з 2 квітня. Гвардійцям роблять щеплення вакциною CoronaVac, розробленою китайським фармацевтичним підприємством Sinovac Biotech, а також вакциною Oxford/AstraZeneca, розробленою Оксфордським університетом та британсько-шведською компанією AstraZenecа.

Сьогодні ревакцинувалися 67 гвардійців. Всього зробили щеплення 2312 осіб, серед яких – 1604 особи вже отримали другу дозу та завершили вакцинацію від коронавірусної інфекції COVID-19.

«Особовий склад Академії Національної гвардії України відповідально ставиться як до процесу вакцинації, так і обов’язкової ревакцинації, - зазначив начальник медичної служби Академії підполковник медичної служби Богдан Розумович. - Ми проводимо увесь комплекс заходів, щоб убезпечити себе та громадян від поширення коронавірусної інфекції»

Нагадаємо, перед щепленням військовослужбовці підписують необхідні документи, а також проходять лікарський огляд. По завершенню медичного огляду медична сестра вводить вакцину в дельтоподібний м’яз плеча. Після вакцинації протягом 30 хвилин триває спостереження. Також проводиться введення даних вакцинованих у загальну базу даних.

Сама процедура щеплення, як свідчать провакциновані, проходить швидко та безболісно.

«Мені робили щеплення вакциною Oxford/AstraZeneca. Під час ревакцинації почуваю ніяких хвилювань не виникало, почуваю себе добре, - ділиться враженнями після щеплення курсантка четвертого року навчання гуманітарного факультету Карина Пістряк. – Кожен військовослужбовець повинен вакцинуватися, адже це є запорукою здоров’я. А здорові військові здатні максимально точно виконувати свої службові обов’язки на благо країни».

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ