У Харкові пройшли заходи до Дня Державного Прапора України
![](/uploads/2020/08/g25eappbib.jpg)
З самого ранку в Національній академії Національної гвардії України відбулись урочистості з нагоди святкування Дня Державного Прапора України.
Розпочався святковий захід з підняття Державного Прапора у супроводі державного гімну України. Особовий склад Академії зі святом привітав т.в.о. заступника начальника Академії з навчально-методичної та наукової ї роботи полковник Володимир Тробюк. А на плацу навчального центру Академії курсанти та офіцери до свята розгорнули величезний Прапор України 25х10 метрів.
На площі Конституції міста відбулось урочисте підняття українського стяга. У церемонії взяли участь представники Верховної Ради України, керівництво області та міста, громадських і політичних організацій, керівники силових структур. Взяв участь у заході і начальник Національної академії НГУ генерал-лейтенант Сергій Соколовський.
«Державний прапор України є символом нашого народу, тому це свято є особливим для українців. Синьо-жовтий стяг став ще і символом перемоги для українських бійців у зоні бойових дій на сході України і особливо важливо, коли його підіймають у кожному звільненому українському місті. Ми глибоко шануємо українські символи і традиції і в такому ж дусі виховуємо наших курсантів! Вітаю зі святом і нехай завжди в українських домівках майорить синьо-жовтий стяг. З Днем Державного Прапора України», - зазначив начальник Академії.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУ
![](/uploads/2020/08/JNXww7pBdY.jpg)
![](/uploads/2020/08/izgQYUt2EJ.jpg)
![](/uploads/2020/08/sZkiGWm0xM.jpg)
![](/uploads/2020/08/q2AMXZv5GJ.jpg)
![](/uploads/2020/08/Hr2wEXJOrn.jpg)
![](/uploads/2020/08/ZH_v-7zJBg.jpg)
![](/uploads/2020/08/SaDWkEJHx2.jpg)
![](/uploads/2020/08/D4GnmJBh0_.jpg)
![](/uploads/2020/08/Sq3eIMCbLr.jpg)
![](/uploads/2020/08/xsE3_bGL2p.jpg)
![](/uploads/2020/08/vICfvsqyd0.jpg)
![](/uploads/2020/08/B0sG6IO5TG.jpg)
![](/uploads/2020/08/V5_pA3ZzbL.jpg)
![](/uploads/2020/08/WQXygOyXma.jpg)
![](/uploads/2020/08/HcvTU7CD0w.jpg)
![](/uploads/2020/08/ytLNPRL5Fv.jpg)
![](/uploads/2020/08/4OcYTh4vfX.jpg)
![](/uploads/2020/08/2BmHIQuwjq.jpg)
![](/uploads/2020/08/6vPMEgyPHR.jpg)
![](/uploads/2020/08/SH8osUMB3w.jpg)
![](/uploads/2020/08/hTh2yRitPt.jpg)