У Харкові відбулись заходи до Дня Державного Прапора України
З самого ранку в Національній академії Національної гвардії України відбулись урочистості з нагоди святкування Дня Державного Прапора України.
Розпочався святковий захід з підняття Державного Прапора у супроводі державного гімну України. Особовий склад Академії зі святом привітав перший заступник начальника Академії з навчально-методичної та наукової ї роботи генерал-майор Олександр Морозов.
Під час заходу кращих військовослужбовців Академії заохотили за високу професійну підготовку.
На Сергіївському майдані міста відбулось урочисте підняття українського стяга. Цього року у Харкові встановили найвищий у Європі флагшток довжиною понад 100 метрів. У церемонії взяли участь керівництво області та міста, громадських і політичних організацій, керівники силових структур. Взяв участь у заході і начальник Національної академії НГУ генерал-лейтенант Сергій Соколовський.
Право підняти прапор у Харкові надали батьку загиблого Героя Небесної сотні Миколі Котляру та командиру групи курсантів університету Повітряних сил ім. Кожедуба — учаснику бойових дій на сході України Костянтину Вурському.
Крім того, на урочистостях виступав війьсковий оркестр Націоналньої акаедмії Націоналньої гвардії України.
«Державний прапор України є символом нашого народу, тому це свято є особливим для українців. Синьо-жовтий стяг став ще і символом перемоги для українських бійців у зоні бойових дій на сході України і особливо важливо, коли його підіймають у кожному звільненому українському місті. Ми глибоко шануємо українські символи і традиції і в такому ж дусі виховуємо наших курсантів! Вітаю зі святом і нехай завжди в українських домівках майорить синьо-жовтий стяг. З Днем Державного Прапора України», - зазначив начальник Академії.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУ
![](/uploads/2021/08/6pmkrg637Q.jpg)
![](/uploads/2021/08/BDs6PK0Viu.jpg)
![](/uploads/2021/08/QKrrz1Z-vC.jpg)
![](/uploads/2021/08/tq9FCNHLmv.jpg)
![](/uploads/2021/08/ixDb9nOfQE.jpg)
![](/uploads/2021/08/639q51dPS7.jpg)
![](/uploads/2021/08/l-CTUG7c_T.jpg)
![](/uploads/2021/08/stH3f3iLgY.jpg)
![](/uploads/2021/08/WrmhuAlest.jpg)
![](/uploads/2021/08/_X-6t-GMHg.jpg)
![](/uploads/2021/08/7q1cC3qviH.jpg)
![](/uploads/2021/08/MdHLRy7wfz.jpg)
![](/uploads/2021/08/nHvmr7WkmD.jpg)
![](/uploads/2021/08/M5UkMZlNvd.jpg)
![](/uploads/2021/08/-XmWy6hmTZ.jpg)
![](/uploads/2021/08/XzkqQnF9_c.jpg)
![](/uploads/2021/08/yHP127ahqf.jpg)
![](/uploads/2021/08/fTAcrH3dQW.jpg)
![](/uploads/2021/08/2GjcPWNUiq.jpg)
![](/uploads/2021/08/Qc4dIinRM_.jpg)
![](/uploads/2021/08/O1EFJ8qOOk.jpg)
![](/uploads/2021/08/NoaNt0AOTs.jpg)
![](/uploads/2021/08/Tu4zgYGXbK.jpg)