У курсантів Київського факультету перевірили готовність до практики

11.06.2021 10:33

Командування Київського факультету Національної академії Національної гвардії України перевірили готовність курсантів 3-го року навчання  до військової практики.

«Головна мета військової практики  - це поглиблення та закріплення отриманих навичок та знань, які ви здобули під час навчання. Важливість полягає у тому, що ви будете мати можливість ознайомитися із функціональними обов’язками, порядком ведення документації та відпрацювати певний перелік заходів, які передбачені відповідно до посади, на якій ви будете проходити практику», - зазначив  т.в.о  начальника факультету підполковник Руслан Кізян.

Курсанти факультету проходитимуть практику в 23-х військових частинах Національної гвардії України на посадах головних сержантів взводів.

Попереду на гвардійців чекає 2 тижні насиченої програми військової практики.

Група інформації та комунікації Київського факультету НА НГУ