У курсантів Київського факультету перевірили готовність до практики
Командування Київського факультету Національної академії Національної гвардії України перевірили готовність курсантів 3-го року навчання до військової практики.
«Головна мета військової практики - це поглиблення та закріплення отриманих навичок та знань, які ви здобули під час навчання. Важливість полягає у тому, що ви будете мати можливість ознайомитися із функціональними обов’язками, порядком ведення документації та відпрацювати певний перелік заходів, які передбачені відповідно до посади, на якій ви будете проходити практику», - зазначив т.в.о начальника факультету підполковник Руслан Кізян.
Курсанти факультету проходитимуть практику в 23-х військових частинах Національної гвардії України на посадах головних сержантів взводів.
Попереду на гвардійців чекає 2 тижні насиченої програми військової практики.
Група інформації та комунікації Київського факультету НА НГУ
![](/uploads/2021/06/Q-HpLiiaQm.jpg)
![](/uploads/2021/06/Lp2zAgvCGF.jpg)
![](/uploads/2021/06/qlJHfS1UHQ.jpg)
![](/uploads/2021/06/002kTO2dd9.jpg)
![](/uploads/2021/06/Cm1DIBNH_G.jpg)
![](/uploads/2021/06/0d1hY-Nxlv.jpg)
![](/uploads/2021/06/FuImnQqsSq.jpg)
![](/uploads/2021/06/gUXp3Q51zv.jpg)
![](/uploads/2021/06/THti7SoJam.jpg)
![](/uploads/2021/06/dp1F4x3qjL.jpg)