У НАНГУ використовують сучасні тактичні тренувальні системи SKIFTECH для підготовки майбутніх офіцерів
![](/uploads/2024/03/wnuTaUP1en.jpg)
Курсанти командно-штабного факультету Національної академії Національної гвардії України навчалися ближньому бою за допомогою тактичних тренувальних систем SKIFTECH.
Заняття провели викладачі кафедри тактики.
Під час заняття курсанти практикувалися у проходженні кутів безпеки у складі груп, вчилися пересуватися коридорами та відпрацьовували способи відкривання дверей та входу у кімнату. Також майбутні командири відпрацьовували штурм триповерхової будівлі.
«Відпрацювання таких сценаріїв допомагає групі злагодити свою взаємодію та покращити роботу підрозділу у цілому. Усі знання та практичні навички, які майбутні командири опановують зараз, застосовуватимуться під час штурму будівлі та її зачистки безпосередньо у зоні бойових дій, – зазначає один з викладачів кафедри тактики. – Практика показала, що система лазерних симуляторів двостороннього вогневого контакту SKIFTECH є ефективнішою, ніж стрільба холостими набоями. Завдяки такій системі кожен військовослужбовець може відчути вогневий контакт з противником».
Система SKIFTECH — це персональні комплекти та симулятори, які призначені для тренування бійців. Система дозволяє відпрацьовувати ведення вогню з пістолетів, кулеметів, гвинтівок, гранатометів та іншої стрілецької зброї; проводити підготовку бійців до спецоперацій різного рівня складності в приміщенні або на вулиці; відпрацьовувати оборону важливих об’єктів, або наступальні дії на позиції супротивника; проводити тренування для різної кількості бійців, з урахуванням їхньої специфіки.
Військовослужбовці зазначають, що такі комплекти надають можливість проводити тактичну підготовку бійців, яка максимально наближена до реального бою.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ
![](/uploads/2024/03/Jd387jGuPV.jpg)
![](/uploads/2024/03/xEKNJbuYsl.jpg)
![](/uploads/2024/03/PQaigiALeg.jpg)
![](/uploads/2024/03/LOdZk6qW2V.jpg)
![](/uploads/2024/03/saVyQ49PJ8.jpg)
![](/uploads/2024/03/ZssEpxzM39.jpg)
![](/uploads/2024/03/hMsuT8X-8o.jpg)
![](/uploads/2024/03/7KAvU1zsBN.jpg)
![](/uploads/2024/03/s-wighTMfo.jpg)
![](/uploads/2024/03/-N9RlO_L_P.jpg)
![](/uploads/2024/03/6Vu18M7Kr0.jpg)
![](/uploads/2024/03/sMl01zYnfO.jpg)
![](/uploads/2024/03/qKJOljJsC9.jpg)
![](/uploads/2024/03/iUPgJ_WYwP.jpg)
![](/uploads/2024/03/vi5yj4xtfL.jpg)