У навчальному центрі Академії провели масштабні показові заняття
Для майбутніх офіцерів Національної гвардії України провели показові заняття у навчальному центрі Академії.
Курсантам-випускникам Київського факультету та майбутнім офіцерам з командно-штабного факультету продемонстрували розгортання польових об’єктів технічного та тилового забезпечення й дії військовослужбовців на блок-посту.
Наразі курсанти Київського факультету прибули до Академії для підготовки та здачі державних іспитів. Вже з 31 травня розпочинається державна атестація випускників, а 18 червня у Харкові відбудеться урочистий випуск молодих лейтенантів.
«Сьогодні ми показали своїм товаришам приклад дій на блок-посту у разі ускладнення обстановки. Є завдання, які потребують окремих сил, засобів, кількості озброєння, техніки, боєприпасів. У таких випадках командиром приймається рішення на їх залучення. При виконанні бойових операцій ми здійснюємо стандартні військові дії – це оцінка сил противника, власних та приданих сил і всебічного забезпечення», – ділиться учасник занять – спецназівець командно-штабного факультету.
Крім того, курсантам продемонстрували зразки сучасної автомобільної та бронетанкової техніки й новітні зразки озброєння в Національній гвардії України.
Також під час занять майбутнім офіцерам на військовому стрільбищі показали дії взводу у вогневій засідці протидії диверсійно-розвідувальних формувань із залученням БТР 4Е та БТР-3.
Заняття проводили підрозділи факультету логістики та командно-штабного факультету. Курсанти успішно справились із завданнями, урази всі цілі та провели переслідування і знешкодження противника.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ
![](/uploads/2021/05/5IGfT7d5vc.jpg)
![](/uploads/2021/05/Ntp8u_9qxo.jpg)
![](/uploads/2021/05/XtWkvqYALj.jpg)
![](/uploads/2021/05/CahwQFA9Mg.jpg)
![](/uploads/2021/05/njAILjU2Gb.jpg)
![](/uploads/2021/05/RGPf3M6t2q.jpg)
![](/uploads/2021/05/eaL9t5JrCM.jpg)
![](/uploads/2021/05/JA7ZPu00fB.jpg)
![](/uploads/2021/05/Wb8OiQ4qqX.jpg)
![](/uploads/2021/05/LjJh_JzWgi.jpg)
![](/uploads/2021/05/6n5XqapU6y.jpg)
![](/uploads/2021/05/FV8ZQZN6WA.jpg)
![](/uploads/2021/05/Y7e2aQow8C.jpg)
![](/uploads/2021/05/rUQxoqgopO.jpg)
![](/uploads/2021/05/AhQp-_CekN.jpg)
![](/uploads/2021/05/ZMj8wHiVas.jpg)
![](/uploads/2021/05/pjDhbE7fOG.jpg)
![](/uploads/2021/05/A4rIMnOuaT.jpg)
![](/uploads/2021/05/DM1PVZvD2b.jpg)
![](/uploads/2021/05/-HE6tZSmgu.jpg)
![](/uploads/2021/05/xI5-D7gNWY.jpg)
![](/uploads/2021/05/3PPEYqAZEI.jpg)
![](/uploads/2021/05/4LLQWUrHbr.jpg)