У офіцерів-магістрів перевірили рівень фізичної підготовки
Офіцери, які навчалися за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр, протягом трьох днів складали фінальний іспит з фізичного виховання та методики фізичної підготовки. Оцінювали випускників начальник відділу фізичної підготовки департаменту професійної підготовки Головного управління Національної гвардії України полковник Андрій Мелешко, керівництво та представники науково-педагогічного складу Академії Нацгвардії.
Іспит склали 160 офіцерів із підрозділів Національної гвардії та Збройних сил України.
Військовослужбовці денної форми навчання виконали наступні нормативи: підтягування на перекладині, комплексно-силову вправу, човниковий біг 10х10 метрів, функціональну витривалість на гребному тренажері «Concept 2». Офіцери заочної форми навчання виконали підтягування на перекладині, комплексно-силову вправу, забіг на 100 метрів та крос на 1 кілометр.
«Відповідними нормативними документами визначено, що кожен офіцер особисто відповідає за свій рівень підготовки. І всі знають, що напружені тренування та фізична підготовка розвивають силу, спритність і витривалість. І ми наразі перевіряли фізичну та психологічну готовність як військовослужбовця, так і підрозділу в цілому до виконання завдань за призначенням», - зазначив начальник відділу фізичної підготовки департаменту професійної підготовки Головного управління Національної гвардії України полковник Андрій Мелешко.
Оцінка за виконання вправи виставлялася у відповідності до вікової групи та діючої нормативної бази.
«Результати здачі нормативів дозволяють констатувати, що всі офіцери систематично займаються фізичною підготовкою. У підсумку всі демонструють відмінні та добрі результати та мають потенціал для досягнення високих результатів», - додає полковник Андрій Мелешко.
Випускник оперативно-тактичного факультету майор Максим Курилов займається спортом систематично. Офіцер розповідає, що головна мотивація для нього – це бути задоволеним результатом.
«Я розумію, що спорт – це невід’ємна складова способу життя сучасного офіцера. Завдяки тому, що я щоденно активно займався спортом, всі нормативи на іспиті склав на відмінно. І далі планую підтримувати себе в відмінній фізичній формі, адже спорт є найкращим засобом для підтримки організму в тонусі та зміцнення здоров’я», - говорить випускник.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ
![](/uploads/2021/06/3-fEbMBkmN.jpg)
![](/uploads/2021/06/nj8BDqu9j2.jpg)
![](/uploads/2021/06/CI7Pm1PCuR.jpg)
![](/uploads/2021/06/5vUJXaDxH7.jpg)
![](/uploads/2021/06/wEXriMUJLu.jpg)
![](/uploads/2021/06/9-ACNFDkHK.jpg)
![](/uploads/2021/06/gq1944gnZ7.jpg)
![](/uploads/2021/06/gmdcMNfAOE.jpg)
![](/uploads/2021/06/R9zm2EzMZ0.jpg)
![](/uploads/2021/06/SUMM0DXsO7.jpg)
![](/uploads/2021/06/xctSLsp3fW.jpg)
![](/uploads/2021/06/f9hJR8Owl2.jpg)
![](/uploads/2021/06/Wjs5cEZROc.jpg)
![](/uploads/2021/06/bk3plJE4Nm.jpg)
![](/uploads/2021/06/Uro0GuPhei.jpg)
![](/uploads/2021/06/dWKdK55MJ-.jpg)
![](/uploads/2021/06/qUWqb1BJ-L.jpg)
![](/uploads/2021/06/OY-sj6YgqH.jpg)
![](/uploads/2021/06/k6CXQS7DCf.jpg)
![](/uploads/2021/06/y0H-4Yjjwe.jpg)
![](/uploads/2021/06/lcD_nT3duK.jpg)
![](/uploads/2021/06/WK2y-BcdJl.jpg)
![](/uploads/2021/06/2NKA31x3oq.jpg)
![](/uploads/2021/06/QWNuNJXDoi.jpg)
![](/uploads/2021/06/n_WWl8mryU.jpg)
![](/uploads/2021/06/JJg81u8FoO.jpg)