В Академії Нацгвардії пройшли масштабні командно-штабні навчання
З офіцерами-магістрами оперативного факультету відбулись командно-штабні навчання. Третій етап навчань пройшов в навчальному центрі Національної академії Національної гвардії України. Основним завданням третього етапу було відпрацювання питань управління силами і засобами бригади оперативного призначення Національної гвардії синіх при ускладненні обстановки під час проведення спеціальної операції із блокування, пошуку та знешкодження диверсійно-розвідувальних груп на території синіх.
На час третього етапу навчань всі офіцери-магістри другого року навчання були призначені на відповідні посади за фахом та виконували завдання за призначенням. До відпрацювання практичних питань у навчальному центрі залучалися 186 курсантів всіх факультетів.
«В ході проведення практичної складової навчань, для розіграшу дій диверсійно-розвідувальної групи застосовувалися імітаційні засоби. Крім того, залучалася кінологічна група для затримання диверсійно-розвідувальної групи. Таким чином, ми створили майданчик для навчань, який максимально імітував реальні дії визначених формувань», - розповів доцент кафедри оперативного мистецтва Андрій Чухлатий.
Для повного відтворення легенди навчання, на навчання залучалися представники з військових частин Східного ОТО Нацгвардії, які мають багатий бойовий досвід. Група управління офіцерів оперативного факультету збирала інформацію, а командир приймав рішення і давав вказівки на проведення спеціальної операції.
«Підрозділ, який діяв у навчаннях за диверсійно-розвідувальних групу, відпрацював декілька ввідних щодо зіткнення з нашими підрозділами. Елементи бойового порядку під керівництвом офіцерів виконували задання щодо переслідування та знищення противника у блокованому районі», - ділиться враженнями офіцер-магістр майор Ігор Селідбовський.
Велика увага приділялась й логістичному забезпеченню. В польових умовах офіцери, які відповідали за напрямок технічного та тилового забезпечення, здійснювали контроль переміщення техніки й евакуації пошкоджених машин, організовували харчування в польових умовах. Під час практичної складової навчань залучалось 19 одиниць техніки.
По закінченню третього етапу командно-штабних навчань, було проведено розбір дій офіцерів-магістрів.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ
![](/uploads/2021/11/jTy9kFKnJP.jpg)
![](/uploads/2021/11/ILt3Npo5pS.jpg)
![](/uploads/2021/11/bsye-jueqS.jpg)
![](/uploads/2021/11/e3u4PHENlm.jpg)
![](/uploads/2021/11/WPlxD48Zzp.jpg)
![](/uploads/2021/11/Cdf00SszUj.jpg)
![](/uploads/2021/11/GRL6lbIaTB.jpg)
![](/uploads/2021/11/G5d6rAoUIx.jpg)
![](/uploads/2021/11/ZWAeFZUttG.jpg)
![](/uploads/2021/11/I-hsBE9Xed.jpg)
![](/uploads/2021/11/rzVGOerHTl.jpg)
![](/uploads/2021/11/v2GdNmXnco.jpg)
![](/uploads/2021/11/ggxksUJSxQ.jpg)
![](/uploads/2021/11/5N4ojQqNJB.jpg)
![](/uploads/2021/11/orpMy68fSG.jpg)
![](/uploads/2021/11/dvVGA616SP.jpg)
![](/uploads/2021/11/XBfn467jaX.jpg)
![](/uploads/2021/11/ETrAVds5VU.jpg)
![](/uploads/2021/11/myIQoonfoP.jpg)
![](/uploads/2021/11/GbVhmtft9V.jpg)
![](/uploads/2021/11/P18oHyK8Tn.jpg)
![](/uploads/2021/11/LKDHmV1zu-.jpg)
![](/uploads/2021/11/sJjb1_O7Hp.jpg)
![](/uploads/2021/11/vwZWpj5iBd.jpg)
![](/uploads/2021/11/dl88IHEToj.jpg)
![](/uploads/2021/11/f8i7Tm_fsZ.jpg)
![](/uploads/2021/11/pyG440kr-e.jpg)