В Академії Нацгвардії пройшло засідання вченої ради

02.12.2021 17:05

У  Національній академії Національної гвардії України відбулося засідання вченої ради за участю керівного складу навчального закладу, начальників факультетів та науково-педагогічних працівників вищого навчального закладу.

Відкрив засідання начальник Академії генерал-лейтенант Сергій Соколовський, який окреслив основні здобутки Академії, зупинився на питаннях, які потребують подальшого удосконалення та запропонував першочергові кроки, виконання яких позитивно вплине на організацію освітнього процесу.

Так, на засіданні були прийняті рішення щодо присвоєння вченого звання «доцент»:

- заступнику начальника кафедри оперативного та логістичного забезпечення   полковнику Адамчуку Максиму Миколайовичу;

- заступнику начальника кафедри технічного та тилового забезпечення полковнику Павленку Сергію Олександровичу.

Крім того, за всі питання, які увійшли до порядку денного, присутні проголосували одностайно й прийняли рішення про їх затвердження.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ