В Академії Нацгвардії пройшов розподіл офіцерів-магістрів

15.04.2021 09:12

У Національній академії Національної гвардії України відбувся попередній розподіл слухачів магістратури оперативного факультету. 30 військовослужбовців були розподілені на посади з урахуванням спеціальностей, на яких проходили навчання. Захід пройшов у режимі онлайн-конференції.

На початку попереднього розподілу, заступник командувача Національної гвардії України – голова комісії генерал-лейтенант Юрій Лебідь представив членів комісії особовому складу.

До складу комісії входили представники Головного управління за усіма напрямками діяльності. Вони володіють актуальною інформацією щодо стану справ у своїй зоні відповідальності.

«Попередній аналіз потреб Національної гвардії для забезпечення діяльності проведений, побажання кожного офіцера-випускника враховані, тому ми готові розпочати розподіл слухачів, - зазначив генерал-лейтенант Юрій Лебідь. – Сподіваюся, що кожен із офіцерів зробить позитивний внесок у подальший розвиток Національної гвардії України».

Старший лейтенант Валерія Ковінько єдина жінка серед 30-ти слухачів-випускників оперативного факультету. Офіцер буде проходити службу на посаді офіцера відділення психологічного забезпечення Східного територіального управління Національної гвардії України.

«Коли запропонували проходити службу в Східному територіальному управлінні, із радістю погодилась. Своєю майбутньою посадою задоволена, - поділилася Валерія Ковінько. – Вважаю, що зусилля, докладені під час навчання цілком виправдані, а знання, які отримала в Академії Нацгвардії завжди стануть у нагоді».

Вже у червні цього року на офіцерів-магістрів чекає випуск, після чого вони обіймуть свої посади у військових частинах Національної гвардії України.

Відділ міжнародних зв’язків інформації та комунікацій НА НГУ