В Академії Нацгвардії розпочалися навчально-методичні збори
У Національній академії Національної гвардії України стартували навчально-методичні збори керівного складу та науково-педагогічних працівників. Основним завданням зборів є підведення підсумків роботи за основними напрямками освітньої діяльності Академії та обговорення шляхів щодо удосконалення освітнього процесу у 2021-2022 навчальному році.
Відкрив збори начальник Академії генерал-лейтенант Сергій Соколовський. Під час зустрічі він розповів про підсумки роботи та досягнення Академії, які були у 2020-2021 навчальному році. Начальник Академії акцентував увагу на питаннях удосконалення роботи навчального закладу в 2021-2022 році та особливостях організації освітнього процесу з урахуванням протиепідемічних заходів.
«Академія показала достатньо вагомі результати в навчальному процесі за минулий рік. В наступному навчальному році значна увага приділятиметься акредитації освітніх програм, оновленню навчально-методичного забезпечення, впровадженню нових форм та методів навчання з використанням інформаційних технологій, проведенню бінарних занять. Крім того, вже з наступного тижня розпочинаються інтенсивні курси вивчення іноземних мов для військовослужбовців Нацгвардії та сесія у магістрів оперативного факультету, - зазначив генерал-лейтенант Сергій Соколовський. - Сподіваюся, що навчально-методичні збори пройдуть організовано і кожен отримає від їх проведення щось нове та корисне».
Цього ж дня начальники та викладачі усіх кафедр Академії підвели підсумки діяльності та визначили пріоритетні завдання на наступний навчальний період.
«Науково-педагогічний склад кафедри філології, перекладу та стратегічних комунікацій постійно вдосконалює методику викладання навчальних дисциплін, знаходить оптимальні форми і методи навчання для підвищення мовної компетентності майбутніх офіцерів. Впевнена, що 2021-2022 навчальний рік матиме нові здобутки та досягнення для всього науково-педагогічного складу як нашої кафедри, так і Академії», - запевнила завідувач кафедри Ірина Лисичкіна.
По завершенню навчально-методичних зборів відбудеться розширене засідання вченої ради Академії, де будуть визначені основні завдання керівного складу та науково-педагогічних працівників щодо організації освітнього процесу у 2021 та 2022 році.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ
![](/uploads/2021/09/wXo--xJVGc.jpg)
![](/uploads/2021/09/shwuwGQeeE.jpg)
![](/uploads/2021/09/jHiApt7L94.jpg)
![](/uploads/2021/09/U_5cKZ7uUL.jpg)
![](/uploads/2021/09/mnkUVAtUv9.jpg)
![](/uploads/2021/09/Fnp6fYdH2y.jpg)
![](/uploads/2021/09/Zxa0FzjaiM.jpg)
![](/uploads/2021/09/PFdGA6XOVS.jpg)
![](/uploads/2021/09/CPpteW70yU.jpg)
![](/uploads/2021/09/FsbJeDUP7W.jpg)
![](/uploads/2021/09/r-o_MXTN06.jpg)
![](/uploads/2021/09/9syzDbJ_rl.jpg)
![](/uploads/2021/09/LZjvJxaEp2.jpg)
![](/uploads/2021/09/VTqSC2O3FG.jpg)
![](/uploads/2021/09/BRQIiBqI35.jpg)
![](/uploads/2021/09/nMdq0TeiVO.jpg)
![](/uploads/2021/09/7-3C3dFM35.jpg)
![](/uploads/2021/09/9nAR7vnuye.jpg)
![](/uploads/2021/09/UR0uJR1At_.jpg)
![](/uploads/2021/09/rq7qLtuKJX.jpg)
![](/uploads/2021/09/0G04MO-WQp.jpg)
![](/uploads/2021/09/n-WQWOcdPs.jpg)
![](/uploads/2021/09/zAKy3Fviyx.jpg)
![](/uploads/2021/09/hvrr88k_46.jpg)
![](/uploads/2021/09/Gv8WvQW3cC.jpg)
![](/uploads/2021/09/zcs5oB79Bw.jpg)
![](/uploads/2021/09/LfCSl3S-Zv.jpg)
![](/uploads/2021/09/dVMDr7LKuf.jpg)
![](/uploads/2021/09/jREKYdPYGq.jpg)
![](/uploads/2021/09/II5X1CTThh.jpg)
![](/uploads/2021/09/75U5I7OJOc.jpg)