В Академії Нацгвардії стартував перший етап командно-штабних навчань
В Національній академії Національної гвардії України з офіцерами-магістрами другого року навчання розпочалися командно-штабні навчання. Навчання проходять у три етапи. Кожен офіцер призначений на відповідну посаду по навчанню за своїм фаховим напрямком підготовки.
Протягом першого етапу офіцери-магістри відпрацювали питання щодо проведення заходів по оповіщенню та прийняли рішення на здійснення маршу у визначений район. Відповідно до замислу навчань, район виконання завдань – місто Вовчанськ.
«Наша головна задача - підготувати висококваліфікованого офіцера, який зможе приймати вчасні та вірні рішення не тільки в звичайних ситуаціях, а й в кризових. Слухачі з великим бажанням відносяться до підготовки і проведення навчань. Відчувається велика мотивація у офіцерів показати набуті знання за два роки навчання», - зазначив доцент кафедри оперативного мистецтва Андрій Чухлатий.
Під час навчань був врахований досвід застосування формувань Національної гвардії України у зоні виконання операції Об’єднаних сил на сході країни. Слухачі вчились швидко приймати рішення з урахуванням складної обстановки та поточних змін.
«Сьогодні під час проведення першого етапу навчання я виконував роль начальника оперативного відділу. Ми відпрацювали питання оповіщення особового складу, шикування колони, загрузку матеріально-технічних засобів, приведення засобів зв’язку у робочий стан. Головне наше завдання протягом навчань – відпрацювати роботу командира, що стосується планування з приведення частини у готовність, здійснення маршу, відпрацювання питань планування спеціальної операції», - розповідає слухач магістратури майор Руслан Ліщук.
Окрім магістрів, у навчаннях беруть участь й науково-педагогічний склад факультету логістики та оперативно-тактичного факультету.
По закінченню трьох етапів командно-штабних навчань буде проведено повний аналіз дій - як підрозділів в цілому, так і окремих посадових осіб.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ
![](/uploads/2020/11/fXn6k5_Km-.jpg)
![](/uploads/2020/11/VUn3efY2BK.jpg)
![](/uploads/2020/11/ZQUP9_9g50.jpg)
![](/uploads/2020/11/0Zeh35j2xd.jpg)
![](/uploads/2020/11/24o7eh971Q.jpg)
![](/uploads/2020/11/vahW8t7S4J.jpg)
![](/uploads/2020/11/PagaV61DNh.jpg)
![](/uploads/2020/11/1gWVQ_fnTp.jpg)
![](/uploads/2020/11/lMkuezYCLS.jpg)
![](/uploads/2020/11/PqnOv71NHM.jpg)
![](/uploads/2020/11/Hg14aRXq-5.jpg)
![](/uploads/2020/11/Avql7v2yZa.jpg)
![](/uploads/2020/11/vwbSR9E-nk.jpg)
![](/uploads/2020/11/u9T1F4QB6p.jpg)
![](/uploads/2020/11/wR2_Rh7xJZ.jpg)
![](/uploads/2020/11/emLcookqKh.jpg)
![](/uploads/2020/11/LhlBhGzcyO.jpg)
![](/uploads/2020/11/teDDczoTb_.jpg)