В Академії Нацгвардії відбулися збори трудового колективу
![](/uploads/2020/11/w8AwQ6_hl3.jpg)
В Національній академії Національної гвардії України відбулись загальні збори трудового колективу.
Розпочинаючи захід, голова первинної профспілкової організації Академії Марія Науменко позитивно відмітила організацію роботи загальних зборів.
«Результат нашої праці – це внесок кожного працівника в загальну справу. Хочу висловити щиру подяку всім учасникам, які своєю працею забезпечують розвиток нашого навчального закладу», - звернулась Марія Науменко.
Протягом заходу учасники зборів розглянули проект колективного договору між роботодавцем та трудовим колективом первинної профспілкової організації Академії на 2021-2027 роки. В обговоренні проекту колективного договору активну участь брали представники трудового колективу. Основними розділами договору є загальні положення, зобов’язання сторін у сфері трудової діяльності, організація праці, забезпечення зайнятості, трудові відносини, оплата і нормування праці, охорона праці і здоров’я, гендерна політика, збереження та розвиток соціальної сфери Академії, соціальні пільги.
Учасники заслухали доповідь начальника юридичної служби Академії підполковника юстиції Ігоря Волкова.
«Моє завдання сьогодні – довести основні вимоги колективного договору. Текст договору був підготовлений робочою групою, яка утворена у відповідності до розпорядження начальника Академії. Основною метою колективного договору є регулювання трудових відносин та соціально-економічних інтересів працівників і роботодавця Академії. Загалом, колективний договір рекомендовано до впровадження та регулювання соціально-трудових відносин в Національній академії Національної гвардії України», - підсумував підполковник юстиції Ігор Волков.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ
![](/uploads/2020/11/aByUP6RfuM.jpg)
![](/uploads/2020/11/3sxyXQSD2Q.jpg)
![](/uploads/2020/11/Qq9D3S-OGa.jpg)
![](/uploads/2020/11/ov7nqWROaW.jpg)
![](/uploads/2020/11/GGPZjeU74A.jpg)
![](/uploads/2020/11/u0qrRRiaqi.jpg)
![](/uploads/2020/11/_06b6ATnkg.jpg)
![](/uploads/2020/11/Z8oCQ4dTs5.jpg)
![](/uploads/2020/11/tv6s6UWBmN.jpg)
![](/uploads/2020/11/3mcVtbz55P.jpg)
![](/uploads/2020/11/JB4Jh9joDw.jpg)
![](/uploads/2020/11/UKevZAcGae.jpg)