В Академії Нацгвардії визначили найкращих у поліатлоні

30.10.2023 16:38

У Національній академії Національної гвардії України пройшов четвертий вид змагань на першість Академії з поліатлону.

За звання переможця змагалися 3 чоловічі та 3 жіночі збірних команд. У кожній чоловічій команді – по 10 учасників, а у жіночій – по 5 учасниць. Поліатлон включав в себе: стрільбу, біг на 100 метрів, біг на 3 кілометри (чоловіки) й біг на 1 кілометр (жінки) та плавання 50 метрів.

«Будь-який спорт у житті людини йде їй на користь, проте вважаю, що змагання, які містять у собі декілька видів, розкривають спортсмена та його сильні сторони. Мені, як викладачу приємно дивитися на те, що всі учасники впоралися зі своїми завданнями – це означає, що наші курсанти мають гарну фізичну підготовку, а ми виконуємо свою роботу ефективно», – розповів головний суддя підполковник Юрій Белошенко.

За результатами змагань в командному заліку серед чоловіків місця розподілилися наступним чином:

1 місце посів командно-штабний факультет;

2 місце закріпилося за факультетом логістики;

3 місце посів гуманітарний факультет.

Серед жінок:

1 місце виборов курс №5 командно-штабного факультету;

2 місце отримав курс №2 гуманітарного факультету;

3 місце посів курс №1 гуманітарного факультету.

Курсанти були нагороджені кубками, дипломами та медалями.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ