В Академії Нацгвардії завершилася вступна кампанія для цивільної молоді

27.07.2023 16:24

До Національної академії Національної гвардії України з різних регіонів України прибула цивільна молодь для подачі документів на вступ. Юнаки та дівчата нещодавно закінчили школу та впевнено вирішили посвятити своє життя військовій справі.

Майбутні курсанти зареєструвалися, подали документи на вступ та пройшли медичну комісію. Також юнаки та дівчата склали іспит з фізичної підготовки та пройшли професійно-психологічний відбір.

«Дуже тішить те, що у найскладніший для країни час хлопці та дівчата обирають професію військового. Це свідчить про те, що у нас свідома та відповідальна молодь, яка готова стати на захист нашої країни. Впевнений, що ті, хто подолав всі випробування та вступив до Академії, стануть професійними офіцерами Національної гвардії України», - зазначає начальник Академії Нацгвардії генерал-лейтенант Сергій Соколовський.

Хлопці та дівчата здобуватимуть військову спеціальність на трьох факультетах Академії Нацгвардії, а саме: командно-штабному, логістики та гуманітарному.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ