В Академії пройшли змагання з веслування на ергометрах

20.05.2021 16:40

У Національній академії Національної гвардії пройшли змагання з веслування на ергометрі «Concept-2» серед офіцерів груп індивідуальної підготовки.

Участь у змаганнях взяли 37 офіцерів віком до та понад 35 років.

Головним суддею змагань був заступник начальника кафедри фізичної підготовки та спорту підполковник Артем Турчинов.

«Головною метою змагання є формування у військовослужбовців власної мотивації до занять з фізичної підготовки. Змагання з веслування на концепті - досить складна силова вправа. Вона дає можливість підтримувати гарну фізичну форму та статуру. Усі офіцери наполегливо змагалися і проявили себе на високому рівні», – зазначив т.в.о. начальника кафедри – начальника фізичної підготовки та спорту підполковник Артем Турчинов.

Спортсмени змагалися на дистанції 1000 м. Зазначимо, що місця учасників визначалися за кращим часом, показаним у ході виконання вправи (у випадку коли учасники показали однаковий час, перевага надавалась військовослужбовцю, який виконував вправу першим за жеребкуванням). Командна першість визначалася за найменшою сумою особистих місць, при однаковій сумі місць перевага надавалась команді, яка мала кращі особисті місця. У випадку однакових особистих результатів перевага надавалася команді з більшим віковим показником.

За результатами змагань місця розподілилися наступним чином:

Серед груп індивідуальної підготовки:

1 місце – група №9;

2 місце – №14;

3 місце – №13;

У категорії до 35 років:

1 місце – майор Максим Саморок;

2 місце – старший лейтенант Олександр Михальчук;

3 місце – старший лейтенант Ігор Лелюх.

У категорії понад 35 років:

1 місце – підполковник Олександр Острижний;

2 місце – підполковник Олексій Луньов;

3 місце – підполковник Сергій Перетятько.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ