В Академії відбувся захист дисертаційних наукових робіт

27.12.2023 09:15

Під час засідання разових спеціалізованих вчених рад в Національній академії Національній гвардії України відбувся захист дисертаційних робіт на здобуття  ступеня доктора філософії.

Дисертацію захистили  начальник лабораторії науково-дослідного центру Академії підполковник Максим Байда та старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін  гуманітарного факультету підполковник Олександр Каплюченко.

Теми дисертаційних робіт – спеціальні.

За результатами прийнятого висновку членів ради було встановлено, що розглянуті дисертації відповідають вимогам Постанови КМУ №44 від 12.01.2022 року «Про затвердження Порядку присудження ступеня доктора філософії та скасування рішення разової спеціалізованої вченої ради закладу вищої освіти, наукової установи про присудження ступеня доктора філософії».

Обом офіцерам присуджено ступінь доктора філософії за спеціальністю 251 «Державна безпека».

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ