В Академії ввели в експлуатацію клас управління повсякденною діяльністю підрозділів
У Національній академії Нацгвардії на кафедрі тактико-спеціальної підготовки після капітального ремонту введено в експлуатацію нову навчальну аудиторію. Вона призначена для проведення лекційних, практичних, групових та семінарських занять з курсантами за всіма спеціальностями з дисципліни «Управління повсякденною діяльністю підрозділів».
Загальна площа класу управління повсякденною діяльністю підрозділів дорівнює близько 90 м 2. В класі встановлені меблі в кількості 42 комплекти, що забезпечує розміщення 84 гвардійців.
Аудиторія обладнана стаціонарно встановленими плакатами у сучасних клік-системах. В класі є мультимедійне обладнання: рідкокристалічний телевізор, що дозволяє демонструвати електронні презентації та навчальні фільми. Є маркерна дошка і засоби для встановлення переносної плакатної бази.
«Створені умови в новому класі, а саме сучасні мультимедійні засоби навчання, стаціонарно-плакатна база дозволяє курсантам розвивати всі основні сенсорні системи. Це робить впровадження освітнього процесу більш успішним і дозволяє більш якісно засвоїти здобувачами вищої освіти навчальний матеріал. Також створені відповідні побудові умови - сучасний ремонт, оновлені меблі і з психологічної точки зору це допомагає більш успішно та якісно засвоїти навчальний матеріал», - начальник кафедри тактико-спеціальної підготовки командно-штабного факультету полковник Віталій Панченко.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НГУ
![](/uploads/2021/01/yb2Gh7os6i.jpg)
![](/uploads/2021/01/JFXgL25nF7.jpg)
![](/uploads/2021/01/u6TxygExoB.jpg)
![](/uploads/2021/01/-zw0CWdXtI.jpg)
![](/uploads/2021/01/fRDd9bHEQU.jpg)
![](/uploads/2021/01/nrcVNKZBLp.jpg)
![](/uploads/2021/01/SejTFA1b9W.jpg)
![](/uploads/2021/01/Yo8y0SXjtt.jpg)