В Академії завершились комплексно-тактичні заняття

12.09.2024 12:36

У Національній академії Національної гвардії України з курсантами командно-штабного, гуманітарного та факультету логістики завершились комплексно-тактичні заняття.

Під час занять курсанти гуманітарного та факультету логістики відпрацьовували нормативи з домедичної допомоги, радіаційного, хімічного та біологічного захисту, практичні вправи на містечку командного згуртування. Також гвардійці проходили обкатку бойовою машиною піхоти та відпрацьовували бій в урбанізованій місцевості.

Курсанти командно-штабного факультету здійснили марш з відбиттям атак умовного противника, подоланням водної перешкоди та відпрацюванням штурмових дій в урбанізованій місцевості на бронетраспортері.

«Під час планування комплексно-тактичних занять, ми намагалися організувати все таким чином, щоб курсанти відчули на собі обстановку, максимально наближену до бойових умов та ефективно закріпили теоретичні знання на практиці», – зазначив керівник навчальних зборів полковник Володимир Антонець.

По завершенню комплексно-тактичних занять пройшла церемонія вручення беретів курсантам.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ