В Харкові вшанували пам'ять загиблих в авіакатастрофі військових
![](/uploads/2020/10/F1Ijm-fm2j.jpg)
Сьогодні в Харкові на майдані Свободи пройшла церемонія прощання з загиблими офіцерами та курсантами університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба. Близько трьох тисяч людей зібралися, щоб проводити військових в останню путь.
Участь у церемонії взяли Президент Україні Володимир Зеленський разом із Першою леді Оленою Зеленською, Міністр оборони України Андрій Таран, командування Збройних сил України, Віцепрем'єр-міністр Олег Уруський, а також голова Харківської ОДА Олексій Кучер. Участь у жалобній церемонії взяв і начальник Національної академії Національної гвардії України генерал-лейтенант Сергій Соколовський.
На площі Свободи пройшла траурна процесія, пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання, у небі над Харковом на честь льотчиків пролетіли військові літаки.
Пам'ять загиблих вшанували сьогодні і в багатьох навчальних закладах. Хвилиною мовчання загиблих військовослужбовців вшанували курсанти та викладачі Академії Національної гвардії.
Після церемонії, на двох кладовищах у Харкові пройшли поховання військових, решта загиблих відправлені ще в десять регіонів країни, звідки вони були родом.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ
![](/uploads/2020/10/jtqmW-8wOY.jpg)
![](/uploads/2020/10/D5mgdTl4qn.jpg)
![](/uploads/2020/10/aPhrpACLuy.jpg)
![](/uploads/2020/10/CujBWNd1vl.jpg)
![](/uploads/2020/10/EOR0g06EEL.jpg)
![](/uploads/2020/10/zjJyVIJgcq.jpg)
![](/uploads/2020/10/CNfPXxE4qs.jpg)
![](/uploads/2020/10/qMBNGnygaJ.jpg)
![](/uploads/2020/10/XW1fcPodr6.jpg)
![](/uploads/2020/10/FQ0kK7emA5.jpg)
![](/uploads/2020/10/FLACnUA5BY.jpg)
![](/uploads/2020/10/Qy7IFT3qik.jpg)
![](/uploads/2020/10/zvr_KJC4cN.jpg)
![](/uploads/2020/10/pE6pMhWLJD.jpg)
![](/uploads/2020/10/L7UIu1zxuJ.jpg)
![](/uploads/2020/10/Plv2jG3ybw.jpg)
![](/uploads/2020/10/BhjZ6k_u6Q.jpg)
![](/uploads/2020/10/N_i3xcxjIR.jpg)
![](/uploads/2020/10/qpRB6eWIW_.jpg)
![](/uploads/2020/10/WBFLjHUBj9.jpg)
![](/uploads/2020/10/MOCVoq6uCE.jpg)
![](/uploads/2020/10/MOkQhsr0vZ.jpg)
![](/uploads/2020/10/yTdDcxsaHf.jpg)
![](/uploads/2020/10/esqAa-FktE.jpg)
![](/uploads/2020/10/5oArg70yY3.jpg)
![](/uploads/2020/10/zhJOvzIpXb.jpg)
![](/uploads/2020/10/YJDo0MypPi.jpg)
![](/uploads/2020/10/1il_iXXT6f.jpg)
![](/uploads/2020/10/pxCwJovUfu.jpg)
![](/uploads/2020/10/sf0pWySr3t.jpg)
![](/uploads/2020/10/6_yn6lauYE.jpg)
![](/uploads/2020/10/NXBibSxhhA.jpg)
![](/uploads/2020/10/hSWiz2Lkv0.jpg)