В навчальному центрі проходить ревакцинація військовослужбовців Академії від COVID-19
Військовослужбовці та службовці Національної академії Національної гвардії України ревакцинуються для запобігання інфікуванню COVID-19. Гвардійцям роблять щеплення вакцинами CoronaVac, Oxford/AstraZeneca, Pfizer та Moderna.
Так, вже вдруге, ревакцинація проходить в навчальному центрі Академії. Сьогодні щеплення зробили 105 військовослужбовців. Перед щепленням всі військовослужбовці підписали необхідні документи та пройшли лікарський огляд. По завершенню огляду медична сестра вводить вакцину в дельтоподібний м’яз плеча. Після вакцинації протягом 30 хвилин триває спостереження.
«Для максимального захисту від COVID-19 необхідно введення двох доз вакцини. Всі гвардійці, які отримали перше щеплення, запрошені на ревакцинацію згідно з графіком, після чого отримають сертифікат міжнародного зразка. Взагалі, в Академії ми проводимо весь комплекс заходів, аби убезпечити як себе, так і громадян від поширення коронавірусної інфекції»,- розповідає начальник медичної служби Академії підполковник Богдан Розумович.
Сама процедура щеплення проходить швидко та безболісно.
«Я вважаю, що кожен повинен подбати про своє власне здоров’я і безпеку суспільства, зробивши щеплення від COVID-19. Я пройшла повний курс щеплень вакциною Oxford/AstraZeneca. Реакція організму на ревакцинацію значно легша на другий раз, навіть не боліла рука у місті уколу. Впевнена, мій організм має тепер має високий імунітет», - ділиться враженнями після щеплення курсантка гуманітарного факультету Діана Іванова.
Зазначимо, на сьогоднішній день щеплення зробили 2411 гвардійців Академії Нацгвардії, серед яких – 1762 вже отримали другу дозу щеплення та завершили вакцинацію від коронавірусної інфекції COVID-19.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ
![](/uploads/2021/08/cZywtU1VaD.jpg)
![](/uploads/2021/08/knv4Y0pM8D.jpg)
![](/uploads/2021/08/GjlvC-wa_l.jpg)
![](/uploads/2021/08/Qx55rs5OZS.jpg)
![](/uploads/2021/08/3Dyp5Q9hEx.jpg)
![](/uploads/2021/08/jsKteBIGAf.jpg)
![](/uploads/2021/08/vPDJp8tRGs.jpg)
![](/uploads/2021/08/HNCEFvdsA8.jpg)
![](/uploads/2021/08/GQ-ysFw0Rl.jpg)
![](/uploads/2021/08/PS138zmxvA.jpg)