Військовослужбовці Академії вдосконалили вміння стріляти
![](/uploads/2020/11/KqoK1W3Jpc.jpg)
На базі вогневого комплексу Національної академії Національної гвардії України з військовослужбовцями за контрактом пройшли практичні заняття з вогневої підготовки.
Перед стрільбою кожен військовослужбовець здав заліки зі знань будови та тактико-технічних характеристик зброї. На час провели розбирання та збирання пістолета, доповіли умови вправ та міри безпеки при стрільбі.
Військовослужбовці за контрактом виконали 5 вправу навчальних стрільб із пістолета Макарова, виконуючи три одиночні постріли. Під час виконання вправ військовослужбовці вміло влучали в мішені.
«Я вважаю, що кожен військовослужбовець повинен удосконалювати свої стрілецькі навички. Ця справа є невід’ємною частиною військової служби. Я взагалі із задоволенням ходжу на планові стрільби. Крім того, постійні практичні стрільби дають вагомі результати на заняттях», - розповідає оператор центру культури прапорщик Дмитро Панкратов.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ
![](/uploads/2020/11/KkRYV2yifA.jpg)
![](/uploads/2020/11/x7h-KOD3l2.jpg)
![](/uploads/2020/11/E91OCu8BLl.jpg)
![](/uploads/2020/11/8sDcESXIaE.jpg)
![](/uploads/2020/11/BfV5l6ghUT.jpg)
![](/uploads/2020/11/TD6c_t16_M.jpg)
![](/uploads/2020/11/TTOpU1ktZT.jpg)
![](/uploads/2020/11/gitjI4mWVz.jpg)
![](/uploads/2020/11/iFMT-OSafU.jpg)
![](/uploads/2020/11/1l-MM1c9SY.jpg)
![](/uploads/2020/11/YgK3p82J2C.jpg)
![](/uploads/2020/11/GOMdnvrJGb.jpg)