Військовослужбовці Академії вшанували пам’ять загиблих в авіакатастрофі Ан-26

25.09.2021 14:22

25 вересня – річниця трагедії падіння літака Ан-26 із курсантами та офіцерами Харківського національного університету повітряних сил ім. І. Кожедуба. Траурний захід та панахида відбулись під Чугуєвом – на місці катастрофи.

У заході взяли участь родичі загиблих, представники силових структур, командування та курсанти ХНУПС ім. І. Кожедуба та керівництво області.

Вшанували пам'ять загиблих і військовослужбовці Національної академії Національної гвардії України. Начальник академії генерал-лейтенант Сергій Соколовський та курсанти гуманітарного факультету поклали квіти до каменя, встановленого на місці, де розбився літак. На тимчасовому пам’ятному знаку – зображення літака та палаючої свічки.

Священнослужителі провели панахиду за загиблими.

Авіакатастрофа під Чугуєвом забрала життя 26 офіцерів та курсантів Харківського національного університету повітряних сил ім. І. Кожедуба.

Відділ міжнародних звязків, інформації та комунікації НА НГУ