Випускникам Академії вручили лейтенантські погони (відео)

28.01.2021 16:12

У Національній академії Національної гвардії України урочисто вручили офіцерські погони випускникам. Військове звання «лейтенант» отримали 124 курсанти.  Серед цьогорічних випускників – 12 дівчат.

Погони випускникам вручили їх командири, а 11 гвардійцям, які завершили навчання з відзнакою, погони особисто вдягнув начальник Академії генерал-лейтенант Сергій Соколовський.

«У житті кожного офіцера є знаменні дати – це присвоєння чергових військових звань, але звання лейтенанта особливе, адже перше для кожного з вас. Пам’ятайте, офіцер – людина, яка служить своєму народові, дотримується вимог військового статуту та виконує обов’язки на благо своєї держави, - наголосив генерал-лейтенант Сергій Соколовський. - Вже через місяць ви прийдете у свої військові частини і будете виконувати службово-бойові завдання. Хотів би побажати вам, шановні випускники, міцного здоров’я, наснаги, мирного неба над головою та успіхів у вашій подальшій службі. В добру путь, лейтенанти!».

Привітав усіх присутніх і випускник-лейтенант гуманітарного факультету Петро Мазур.

«Від щирого серця вітаю усіх випускників із цим довгоочікуваним моментом - отриманням первинного офіцерського звання лейтенант, - зазначив Петро. - Разом ми подолали багато складнощів, перенесли численні випробування, тому будьмо гідними офіцерами Національної гвардії України, задля щасливого майбутнього наших дітей, рідних та нашої держави. Бажаю всім наснаги та терпіння у нелегкій військовій справі».

На завершення, піснею «Захисник України», новоспечених офіцерів привітала вокалістка оркестру Академії Ольга Полежака.

Вже завтра на молодих лейтенантів чекає урочиста церемонія випуску, де гвардійці отримають дипломи про завершення навчання в Академії Нацгвардії.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ