Випускники Академії отримали попередні посади у підрозділах НГУ

10.03.2021 16:07

У Національній академії Національної гвардії пройшов попередній розподіл курсантів командно-штабного, гуманітарного, Київського факультетів та факультету логістики. Захід проходив у режимі онлайн.

Цього року голова комісії попереднього розподілу – заступник командувача Національної гвардії України генерал-лейтенант Юрій Лебідь. До складу комісії увійшли й представники Головного управління за усіма напрямками діяльності.

«Попередньо ми ознайомилися з побажаннями усіх військовослужбовців, рейтингами та показниками навчання. Також ми проаналізували потреби Національної гвардії і розпочинаємо попередній розподіл випускників», –зазначив генерал-лейтенант Юрій Лебідь.

Військовослужбовці були розподілені на посади з урахуванням напряму підготовки та навчання.

Зазначимо, що  випускники, які претендують закінчити військовий навчальний заклад з відзнакою, мали пріоритет під час вибору місця подальшого проходження військової служби.

Загалом під час розподілу були визначені майбутні посади для 268 курсантів, серед яких 229 бакалаврів та 39 магістрів.

Вже у квітні цього року військовослужбовці пройдуть військове стажування у підрозділах НГУ згідно попереднього розподілу.

Відділ міжнародних зв’язків інформації і комунікації НА НГУ