Випускники-автомобілісти захистили магістерські роботи
Сьогодні у випускників факультету логістики за спеціальністю «Озброєння та військова техніка» пройшов захист магістерських робіт.
Очолив комісію заступник директора департаменту логістики – начальник управління озброєння та техніки Головного управління Національної гвардії України полковник Володимир Коросташ.
Випускники у своїх магістерських роботах досліджували питання, які на сьогодні є актуальними. Теми були направлені на покращення тактико-технічних характеристик автомобільної та бронетанкової техніки Нацгвардії, модернізацію військової техніки, яка є на укомплектуванні підрозділів. Крім того, розглянули можливі перспективи розвитку автомобільної та бронетанкової техніки в Національній гвардії України. Всі курсанти розглядали проблеми, які тісно пов’язані безпосередньо з практичною діяльністю військ.
«Написання магістерських робіт є однією з важливих складових навчання. Ми приділяємо значну увагу їхньому виконанню, а підготовка цих робіт проводиться заздалегідь. Намагаємося обирати такі теми, які допоможуть майбутнім офіцерам під час проходження служби у підрозділах НГУ. Захист магістерських робіт показав, що курсанти-випускники оволоділи курсом підготовки та отримали всі необхідні знання для проходження служби у підрозділах Нацгвардії», - зазначив начальник кафедри автобронетанкової техніки, кандидат технічних наук полковник Андрій Нікорчук.
Варто зазначити, що щороку курсанти старших років навчання беруть участь у наукових конференціях та виступають співавторами наукових праць, які згодом можуть ставати основою магістерських робіт випускників.
«На написання магістерської роботи я витратив близько трьох місяців. Збирав матеріал, розробляв схеми та проводив розрахунки. У своїй роботі я проаналізував та надав пропозиції щодо покращення умов роботи ремонтного відділення пересувної авторемонтної майстерні ПАРМ-2.02. У військовій частині, де я буду проходити службу, є така майстерня, і отримані знання я там зможу застосовувати, - розповідає курсант Тарас Овчаренко.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ
![](/uploads/2021/01/y7HFcTlqNA.jpg)
![](/uploads/2021/01/03Cd8CGVbB.jpg)
![](/uploads/2021/01/zSI4DdU6Px.jpg)
![](/uploads/2021/01/lJDCNwTdDT.jpg)
![](/uploads/2021/01/JZ5PbIiSSb.jpg)
![](/uploads/2021/01/jK4C_nqGSL.jpg)
![](/uploads/2021/01/ErDdJuHb5b.jpg)
![](/uploads/2021/01/C3F-zkxi1c.jpg)
![](/uploads/2021/01/1budl_zVmB.jpg)
![](/uploads/2021/01/7_DtOobMpu.jpg)
![](/uploads/2021/01/5aEbhl-YAy.jpg)
![](/uploads/2021/01/m1QE3WFaPt.jpg)