Випускники-спецпризначенці Академії Нацгвардії склали комплексний екзамен
У навчальному центрі Національної академії Національної гвардії України проходить державна підсумкова атестація випускників.
Протягом двох днів курсанти-спецпризначенці складали комплексний екзамен. Оцінювала випускників підкомісія на чолі з начальником відділу підготовки у військових навчальних закладах департаменту професійної підготовки Головного управління Національної гвардії України полковником Олександром Грибінчиком.
Екзамен був розподілений на декілька етапів. Перший день іспиту включав теоретичну частину з тактико-спеціальної, повітряно-десантної і гірської підготовки, тактики та вогневої підготовки. Питання, які виносилися на залік, охоплюють порядок роботи командира підрозділу спеціального призначення з організації і виконання службово-бойових завдань та командира механізованого взводу при підготовці та веденні загальновійськового бою.
Під час практичної частини випускники практично приймали рішення на виконання завдань, відпрацьовували графічні документи на топографічних картах, нормативи з повітряно-десантної і гірської підготовки. Крім того, спецпризначенці виконували вправи навчальних стрільб з пістолетів, кулеметів, штурмових та снайперських гвинтівок.
«На комплексний екзамен виносилися питання з основних дисциплін, які курсанти вивчали протягом усього навчання. Випускники добре підготувалися не лише теоретично, а й практично. Результати екзамену показали, що випускники-спецпризначенці готові виконувати свої функціональні обов’язки за призначенням», - зазначив начальник кафедри тактики полковник Євгеній Башкатов.
Загалом, члени екзаменаційної комісії задоволені результатами роботи курсантів, адже майбутні офіцери гідно продемонстрували свої знання.
Курсант командно-штабного факультету курсант Дмитро Конопленко показав відмінний результат на екзамені.
«Сьогодні я відпрацював порядок прийняття рішення командиром взводу в оборонному бою в умовах зіткнення з противником. З завданням впорався на відмінно. Взагалі викладачі Академії – спеціалісти високого рівня, тож за роки навчання ми отримали не тільки теоретичні, але й практичні знання, про що свідчать результати на екзамені», - розповідає курсант Дмитро Конопленко.
Попереду у курсантів-спепцпризначенців іспит з фізичного виховання та методики фізичної підготовки, після чого отримання лейтенантських погонів та випуск.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ
![](/uploads/2021/06/zc72tY1XWU.jpg)
![](/uploads/2021/06/PeV044Hs9F.jpg)
![](/uploads/2021/06/O3Nc1eqYIZ.jpg)
![](/uploads/2021/06/4NMDnCOTMy.jpg)
![](/uploads/2021/06/HcXv4b2JL9.jpg)
![](/uploads/2021/06/j5sNvA6gJx.jpg)
![](/uploads/2021/06/0aMZ0x-29u.jpg)
![](/uploads/2021/06/0jgAuziVf8.jpg)
![](/uploads/2021/06/IgPmR7m91Q.jpg)
![](/uploads/2021/06/zyzZSJtAAu.jpg)
![](/uploads/2021/06/7miXxak-ps.jpg)
![](/uploads/2021/06/Jd0q3vKUKv.jpg)
![](/uploads/2021/06/ENd0ORmyyI.jpg)
![](/uploads/2021/06/qTVF09IQNf.jpg)
![](/uploads/2021/06/iKQnT9_R3w.jpg)
![](/uploads/2021/06/2yQbUJYVpi.jpg)
![](/uploads/2021/06/AW6BylAGfv.jpg)
![](/uploads/2021/06/WcPX8Idyq0.jpg)
![](/uploads/2021/06/KYsJ_iSUb6.jpg)
![](/uploads/2021/06/X5op9uYIZ4.jpg)
![](/uploads/2021/06/isqFTOHP5-.jpg)
![](/uploads/2021/06/TMKvTJwoIm.jpg)
![](/uploads/2021/06/IrN8_MCuEM.jpg)
![](/uploads/2021/06/VeCViXfVnO.jpg)
![](/uploads/2021/06/t4KF1AZ5Qv.jpg)
![](/uploads/2021/06/EorwCMdRjM.jpg)
![](/uploads/2021/06/7P_3ytSv_f.jpg)
![](/uploads/2021/06/rFVTkuwaj8.jpg)