Вступна кампанія для офіцерів. Іспит з фізичної підготовки

22.07.2020 14:21

У Національній академії Національної гвардії України триває вступна кампанія у офіцерів, що планують здобувати освітньо-кваліфікаційний рівень «Магістр».
Важливий етап вступу офіцерів – це іспит з фізичної підготовки.
Під час іспиту перевіряється сила, спритність та витривалість, результати яких і є показниками фізичної підготовки.
Іспит складався з бігу на 100 м,  підтягування або відтискань від полу та вправ на прес (на вибір), а також кросу на 1 км.

«Я займаюсь спортом змалечку, тож як і всі діти у дворі грав у футбол та в активні ігри, інтернет ще тоді був не такий популярний, тому ми з друзями витрачали свою енергію
на спорт. Зараз намагаюсь постійно тримати себе в формі та регулярно виконувати фізичні вправи. Окрім користі для здоров’я, мотивації додає ще й те, що я офіцер і просто не
маю права занедбати себе»,
- розповів абітурієнт оперативно-тактичного факультету майор Олексій Мамон, який виконав усі вправи на відмінно.

Оцінка за виконання вправи виставляється вступникам у відповідності до вікової групи та діючої нормативної бази.

«Сьогодні ми перевіряли офіцерів не тільки на фізичну витривалість, а ще й на силу характеру, адже було достатньо спекотно, але більшість впоралась як із вправами,
так і з погодою. Вступники довели, що гідно носять звання офіцерів Нацгвардії,
а також готові до подальшого несення служби і навчання в Академії »
- зазначив т.в.о. начальника кафедри фізичної підготовки та спорту НАНГУ підполковник Олег Гаркавий.

Попереду на абітурієнтів чекають комплексні іспити та іспит з іноземної мови.

Відділ міжнародних зв'язків, інформації та комунікації НА НГУ