Як гвардійці Академії підтримують дітей війни
Вже стало доброю традицією для військових Національної академії Національної гвардії України проводити доброчинні заходи для маленьких українців, що перебувають в складних життєвих обставинах і дарувати їм частинку свого тепла та турботи.
Так, нещодавно, гвардійці Академії відвідали один з дитячих будинків міста Харкова, де дітки проходять реабілітацію. Протягом заходу для дітей виступив цирковий колектив, який дивував глядачів різними фокусами. Гвардійці малювали та танцювали разом з дітьми. Військові подарували малечі гарний настрій, солодощі, відчуття людської доброти та піклування.
«Через повномасштабне вторгнення та щоденні обстріли, українські діти отримують фізичні і психічні травми, стають сиротами, а на окупованих територіях тисячі з них є жертвами масових депортацій та викрадень. Тож ми маємо зробити все можливе, щоб допомогти таким діткам забути жахіття вторгнення, а також докласти усіх зусиль, аби ворог не міг відібрати у них життя і здоров’я, - говорить підполковник Михайло Прядка. - Робити добрі справи - це неймовірно круто, а найкрутіше - дивитись у дитячі щирі та щасливі оченята. Сьогодні дітки відпочили і насолодились проведеним часом, і це найголовніше для нас».
Також варто зазначити, що найближчим часом планується виступ оркестру Академії Нацгвардії для діток Харкова.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ
![](/uploads/2023/06/K7BEpk7HET.jpg)
![](/uploads/2023/06/7MbtBnEg6H.jpg)
![](/uploads/2023/06/sKpOWoVzEc.jpg)
![](/uploads/2023/06/wL8WI_6VCm.jpg)
![](/uploads/2023/06/9Iq2ffYWLa.jpg)
![](/uploads/2023/06/EkjGGtaQV4.jpg)
![](/uploads/2023/06/Z4lQoNka-k.jpg)
![](/uploads/2023/06/P5eV87ovIk.jpg)
![](/uploads/2023/06/elxugRVCs-.jpg)
![](/uploads/2023/06/azapD1tGPx.jpg)
![](/uploads/2023/06/HC7SEZW6na.jpg)
![](/uploads/2023/06/kJAxI3Z4Np.jpg)
![](/uploads/2023/06/qCgcxWEq7d.jpg)
![](/uploads/2023/06/m4TUjPyq3Y.jpg)