Як курсанти Академії вболівали за футбольну команду харків’ян

16.03.2021 16:07

На стадіоні «Металіст» пройшов матч 16-го туру Першої ліги між командами «Металіст 1925» (Харків) та «Альянс» (Сумська область).

Чемпіонат відвідали більше сотні курсантів Академії Нацгвардії. Гвардійці пильно спостерігали за перебігом гри, підтримуючи футболістів бадьорими вигуками.

«Для курсантів Академії регулярно організовуються спортивно-масові заходи з популяризації здорового способу життя. Хвилююча та захоплююча атмосфера на стадіоні допомогла гвардійцям відчути неймовірні та позитивні емоції від гри», - розповідає  викладач кафедри фізичної підготовки та спорту лейтенант Вячеслав Оленченко.

Матч завершився з рахунком 2:1 на користь «Металіст 1925».

«Гра йшла динамічно, ми переживали та підтримували гравців, які показали гарний результат. Приємно, що харківська команда перемогла», - поділився враженнями курсант командно-штабного факультету Олександр Сак.

Після перемоги в матчі «Металіст 1925» піднявся на четверте місце в Першій лізі.

Зазначимо, що захід відбувся з дотриманням усіх карантинних вимог відповідно до норм проведення матчів.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ