Як курсанти практикують англійську з військовими ЗС Канади
У Національній академії Національної гвардії України з курсантами гуманітарного факультету пройшов гурток з англійської мови “D-club”.
Гурток провела доцент кафедри філології, перекладу та стратегічних комунікацій Людмила Сінна. Участь у ньому взяли військові Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади в Україні (операція UNIFIER).
«Невимушена атмосфера спілкування, наочність матеріалів, робота у групах та ігрова форма сприяли досягненню кінцевої мети нашої зустрічі – усі були вмотивовані, подолали комунікативний бар'єр та розмовляли лише англійською мовою», – зазначила Людмила Сінна.
Курсанти разом з представниками Канади обговорювали тему емоцій та почуттів. Учасники засідання жваво відповідали на питання щодо їх емоційного досвіду, ділилися власними емоційними історіями, а також активно дискутували у групах про культурологічний фактор впливу на емоційний інтелект.
«Це засідання вийшло дуже цікавим та душевним, адже тема торкалася таких понять, як любов, радість, щастя, – відзначила курсантка Софія Лаврова. – Ми дали визначення поняттю "емоція", відмітили різницю між почуттям та емоційним станом, класифікували фактори їх появи, працювали з картками і навіть трохи пограли».
За словами представників операції UNIFIER завдяки таким заняттям курсанти стають більш розкритими, впевненими та підвищують мотивацію до вивчення іноземних мов.
Нагадаємо, що у квітні під час офіційної зустрічі було домовлено з канадською стороною про залучення військових операції UNIFIER до проведення гуртків та занять з лідерства для курсантів Академії.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ
![](/uploads/2021/05/vtl_umbihe.jpg)
![](/uploads/2021/05/oHsZS66-gb.jpg)
![](/uploads/2021/05/VjbLLdpuq_.jpg)
![](/uploads/2021/05/ET4FFdTZ5O.jpg)
![](/uploads/2021/05/OOuYwYTUGQ.jpg)
![](/uploads/2021/05/UnpEF3sx5q.jpg)
![](/uploads/2021/05/yJcUkP-90f.jpg)
![](/uploads/2021/05/aeoyjmoDW_.jpg)
![](/uploads/2021/05/TkyupKEsTk.jpg)
![](/uploads/2021/05/d5lohrcgb9.jpg)
![](/uploads/2021/05/MjMPBkbhgP.jpg)
![](/uploads/2021/05/nj1qV6W4oF.jpg)
![](/uploads/2021/05/PCuBCP4INh.jpg)