Як майбутні курсанти Академії Нацгвардії грали у футбол
У навчальному центрі Національної академії Національної гвардії України пройшли змагання з футболу. Турнір проходив між трьома навчальними ротами навчального збору. До складу суддівської колегії увійшли: головний суддя змагань - викладач кафедри фізичної підготовки та спорту лейтенант Вячеслав Оленченко та суддя – курсовий офіцер лейтенант Олександр Запара.
Першими на полі змагалися 1 рота навчального збору з 3 ротою. Курсанти зіграли внічию.
Друга гра відбулася між 2 та 3 ротами навчального збору. В результаті першість здобула 3 навчальна рота. Голи у ворота суперників забили солдати Володимир Свит, Артем Важенцев, Павлр Федій .
Третіми змагалися 2 навчальна рота з 1 ротою. Перемогу отримала 1 навчальна рота. У цьому турнірі гол забив солдат Іван Пташинський.
«Бути у добрій фізичній формі – обов’язок кожного військовослужбовця, а саме командні змагання добре зміцнюють військові колективи, покращують спортивну підготовку. Усі хлопці наполегливо змагалися і проявили себе на високому рівні. Змагання принесли всім учасникам бадьорий настрій та масу позитивних емоцій», - зазначив лейтенант Вячеслав Оленченко.
Таким чином місця розподілились наступним чином:
1 місце – 3 рота навчального збору;
2 місце – 1 рота навчального збору;
3 місце – 2 рота навчального збору.
«Проведення спортивних змагань - це чудова нагода проявити свої спортивні можливості. Дуже приємно, що після тижня насиченого навчання є можливість відволіктися та позмагатися у футбольному турнірі», - розповідає солдат Іван Пташинський.
Традиційно, після завершення матчу, хлопці подякували один одному за гру. Команди переможниці були нагороджені грамотами.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ
![](/uploads/2021/08/gphDz3GOUg.jpg)
![](/uploads/2021/08/1Ir4gfaIj2.jpg)
![](/uploads/2021/08/rkufbzsyGj.jpg)
![](/uploads/2021/08/orzsXBJRYM.jpg)
![](/uploads/2021/08/zm0VKl-0au.jpg)
![](/uploads/2021/08/_LaHGMWI1S.jpg)
![](/uploads/2021/08/htM5kK4BkF.jpg)
![](/uploads/2021/08/ITaJNPHe8j.jpg)
![](/uploads/2021/08/f7Flu5zhst.jpg)
![](/uploads/2021/08/zM1pxTX3ge.jpg)
![](/uploads/2021/08/5HfyxloEOR.jpg)
![](/uploads/2021/08/cXM97Q19uP.jpg)
![](/uploads/2021/08/WkDYUoObup.jpg)
![](/uploads/2021/08/mYnLw6QqiY.jpg)