Як майбутні офіцери підвищують свої знання

07.10.2021 17:48

Правильна організація морально-психологічного забезпечення на етапах бойової діяльності, відпрацювання бойових документів, що стосуються організації морально-психологічного забезпечення наступального бою – головні питання, які опрацювали курсанти четвертого року навчання гуманітарного факультету Академії під час бінарного заняття.

Провели заняття старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін гуманітарного факультету Академії підполковник Олександр Васильковський і старший викладач кафедри педагогіки та психології Харківського національного університету повітряних сил імені Івана Кожедуба підполковник Роман Зоркін.

У рамках навчальної дисципліни «Робота з особовим складом у підрозділах Національної гвардії України» курсанти розглянули тему «Морально-психологічне забезпечення наступального бою».

«Гвардійці вивчали суспільно-політичну обстановку в районі виконання майбутніх бойових завдань, а також відпрацьовували пропозиції, що стосуються морально-психологічного забезпечення до наказу командира на наступальний бій, - прокоментував підполковник Олександр Васильковський. - Наприкінці відпрацьовувалися донесення за добу, що стосуються морально-психологічного забезпечення у підрозділі».

Одна із присутніх на бінарному занятті, курсантка Аліна Панфілова.

«Для мене, як майбутнього офіцера, це заняття було доволі пізнавальним. По-перше, викладачі поділилися своїм досвідом. По-друге, ми мали можливість побачити стиль викладання у Харківському національному університеті повітряних сил імені Івана Кожедуба, - розповіла курсантка Аліна Панфілова. – Такий формат дозволяє, об’єднавши зусилля, прийти до спільного знаменника, а це важливо, коли ми говоримо про напрямок морально-психологічного забезпечення ротної тактичної групи оперативного призначення під час виконання службово-бойових завдань».

Напередодні підполковник Олександр Васильковський провів заняття для курсантів 4-5 років навчання Харківського національного університету повітряних сил імені Івана Кожедуба. Тема заняття: «Інформаційно-пропагандистське забезпечення: проведення оперативно-бойового інформування під час ведення бойових дій із підрозділами щодо доведення динаміки бою та зміни оперативної обстановки в районі виконання бойової обстановки».

Також, на базі автомобільного парку військової частини 3005 Національної гвардії України, відбулося бінарне заняття із майбутніми офіцерами-автомобілістами.

Провели заняття старший викладач кафедри автобронетанкової техніки Академії Петро Буряк та т.в.о. начальника автомобільної служби військової частини 3005 капітан Сергій Кузьменко. У рамках заняття курсанти відпрацьовували документи обліку роботи машин.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ