Як майбутні першокурсники навчаються на сучасному психологічному комплексі
Абітурієнти, які проходять первинну військову підготовку в навчальному центрі Академії, розпочали навчання із професійно-психологічної підготовки.
Кожне заняття починається зі знайомства, і згодом гвардійці переходять до виконання вправ.
На цих заняттях курсанти отримують, як теоретичну складову – психоедукація, так і практичну - тренінги з тімбілдінгу. В ході тренінгу курсантам вдається більше пізнати один одного та вдосконалити комунікацію між всіма військовослужбовцями підрозділу. Під час виконання вправ курсанти приймають рішення, усвідомлюють власні фізичні і психологічні можливості та можливості своїх товаришів.
«Формування добре злагодженого військового колективу - один із головних аспектів для успішного виконання будь-яких завдань підрозділом. Для цього ми з перших днів проводимо заняття з майбутніми офіцерами на містечку командного згуртування. Вже з перших днів перебування у навчальному центрі ми навчаємо курсантів працювати як одне ціле, як команда. Головне – щоб вони розуміли, що успішне виконання завдання залежить від кожного, від взводу у цілому, тобто від команди. Крім того, наші заняття також направлені на виявлення особистих якостей військовослужбовців, зокрема лідерських», - зазначає психолог служби психологічного забезпечення Ігор Дяченко.
Зазначимо, що головне призначення містечка командного згуртування – формувати і згуртовувати військові колективи підрозділу для більш якісного та ефективного виконання особовим складом службово-бойових завдань.
«Містечко включає в себе тренажери, які направлені на розвиток різних навичок військового колективу. Найбільше мені сподобалася вправа «Вертикальне павутиння». Головне, що слід пам’ятати - працюй у команді, та допомагай один одному», - розповідає учасник навчань Артем Кононенко.
Завдання на містечку доволі складні, тож гвардійцям треба деякий час, аби успішно виконати всі елементи психологічного комплексу. За цей час і проходить формування військового колективу як єдиної згуртованої команди.
«Зазвичай перед заняттям курсанти емоційно напружені. А вже у ході заняття емоційний стан покращується. Під кінець тренінгу курсанти розуміють, що виконувати завдання гуртом краще, і те, що вони можуть виконати командою, ніколи не вдасться під силу одному військовослужбовцю», - додає Ігор Дяченко.
Відділ міжнародних зв'язків, інформації та комунікацій НА НГУ
![](/uploads/2021/07/cHZ6Hix8ZE.jpg)
![](/uploads/2021/07/MmmHpRdcRB.jpg)
![](/uploads/2021/07/ZfNvj5u_AK.jpg)
![](/uploads/2021/07/h2W4yYp7kA.jpg)
![](/uploads/2021/07/ODIVEm_OJD.jpg)
![](/uploads/2021/07/12ZLiMPtxY.jpg)
![](/uploads/2021/07/dnEnW_1qi2.jpg)
![](/uploads/2021/07/nbfPsivLaR.jpg)
![](/uploads/2021/07/65PZcVR1a2.jpg)
![](/uploads/2021/07/NlV_uyST0t.jpg)
![](/uploads/2021/07/qub7K_yhUZ.jpg)
![](/uploads/2021/07/80N0sETdXD.jpg)
![](/uploads/2021/07/kPr4tiPlER.jpg)
![](/uploads/2021/07/xYwnXBMEiS.jpg)
![](/uploads/2021/07/7W8CzDh4FL.jpg)
![](/uploads/2021/07/Ge2cb97VkY.jpg)