Як оркестр Академії Нацгвардії вітав медиків з професійним святом!
На території Харківської обласної клінічної інфекційної лікарні № 22 військовий оркестр Національної академії Національної гвардії України створив справжній сюрприз для медичних працівників.
Музиканти своїми композиціями привітали лікарів із прийдешнім професійним святом. Нацгвардійці-оркестранти влаштували концертний виступ з елементами плац-концерту (дефіле). Вони виконали більше десяти музичних творів українських композиторів та творів світової спадщини. Це були і попурі, і окремі музичні твори, аранжеровані музикантами оркестру Академії.
Для оркестрантів концерт також є особливим, розповідає начальник оркестру, військовий диригент Академії майор Андрій Чебанов.
«Медичні працівники допомагають всьому суспільству, захищають наше здоров’я, і ми внесли сьогодні різноманіття у їх професійне життя. Видно було живі емоції лікарів і хочеться, щоб вони знали, що ми їх підтримуємо та мотивуємо допомагати людям. Від кожної посмішки лікарів та медсестер і хворим буде легше, і для нас це радість, - говорить майор Андрій Чебанов. - І ми через музику сьогоднні сказали лікарям «Дякую» за їх кропітку працю і подарували радісний настрій, а для нас -це головна віддача».
З гарним та піднесеним настроєм медичні працівники вирушили до своїх робочих місць виконувати свій професійний обов’язок.
«Приємно і дуже важливо, що Національна гвардія України не тільки захищає нашу державу, але і дарує душевний комфорт. І не дарма говорять, що музика лікує. Дійсно, і сама відчуваєш приплив сил та гармонію на душі, і для наших пацієнтів це на користь для відновлення організму», - ділиться враженнями завідувачка приймального відділення Харківської обласної клінічної інфекційної лікарні Марія Молокова.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ
![](/uploads/2021/06/fpAtGQ5x-o.jpg)
![](/uploads/2021/06/Zgu223_soA.jpg)
![](/uploads/2021/06/zwRROkwB4i.jpg)
![](/uploads/2021/06/J_oo8SSZlr.jpg)
![](/uploads/2021/06/WrmPnX1Fkz.jpg)
![](/uploads/2021/06/9rPv97vyFG.jpg)
![](/uploads/2021/06/2U6Zt-hJKz.jpg)
![](/uploads/2021/06/p_J4jMDmfs.jpg)
![](/uploads/2021/06/DjIrvw-cXX.jpg)
![](/uploads/2021/06/do1sl6OoBp.jpg)
![](/uploads/2021/06/XEAGVos0iZ.jpg)
![](/uploads/2021/06/Noq_G2dIAq.jpg)
![](/uploads/2021/06/rI7X1w_d4O.jpg)
![](/uploads/2021/06/j8n51DFLoT.jpg)
![](/uploads/2021/06/Oq8w5BQbAI.jpg)
![](/uploads/2021/06/nv_rkjxQTk.jpg)
![](/uploads/2021/06/S8Wueeo-3C.jpg)
![](/uploads/2021/06/FbOKAIW5fG.jpg)