новини

Як в Академія відзначали День захисника України

14.10.2020 08:34

У День захисника України курсанти Академії Національної гвардії України позмагалися між факультетами у спорті та відіграли святковий концерт.

Святкові заходи розпочались із виступу вокальних номерів. Також  увага глядачів була прикута на виступ дівчат із шаблями та акробатичну постановку курсантів, які окрім сальто робили ще й важкі гімнастичні підтримки.

«День козацтва, свято Пресвятої Богородиці та День захисника України є традиціями, які ми шануємо. Хоча часи козацтва давно минули ми - захисники України у сьогоденні.  А запорука перемоги у будь-які часи – це пам’ятати історію» - розповідає ведучий концерту курсант гуманітарного факультету Дмитро Мащенко.

Між творчими виступами курсанти гуманітарного факультету та командно-штабного змагалися між собою у естафеті та перетягуванні канату.

«В умовах карантину молодим людям важко стримувати в собі адреналін. Спортивні змагання дали певний поштовх для емоційного розвантаження, тож всі були задоволені, раділи та вболівали за своїх товаришів по факультету» - розповідає начальник кафедри фізичної підготовки та спорту підполковник Олег Гаркавий.

Також ведучі нагородили подарунками кращих вболівальників за підтримку команд та креативні плакати і артистів святкового концерту.
А на завершення, із музичним привітанням, до гвардійців звернулася заслужена артистка естрадного мистецтва України Ольга Полежака.

Відділ міжнародних зв'язків, інформації та комунікацій НА НГУ