Як відновлюється техніка? Вивчали офіцери-магістри Академії

19.04.2021 15:24

В Академії Нацгвардії зі слухачами оперативного факультету першого року навчання провели бінарне заняття. Офіцери дізналися про особливості організації капітального ремонту автомобільної техніки Національної гвардії на ремонтних підприємствах Міністерства оборони України.

Заняття провели начальник кафедри оперативного та логістичного забезпечення доктор технічних наук, професор, полковник Руслан Кайдалов разом із заступником командира військової частини 3005 з озброєння - начальником технічної частини полковником Андрієм Макаренко.

«Вивчення організації проведення різних видів ремонту автомобільної техніки, при використанні обладнання, що мається на пунктах технічного обслуговування і ремонту у військових частинах Національної гвардії України є дуже важливим для офіцерів, - підкреслив полковник Руслан Кайдалов. – Вважаю, що впродовж заняття слухачі отримали ґрунтовні знання від мене як викладача, так і від практикуючого офіцера Нацгвардії».

У свою чергу, Андрій Макаренко зупинився на особливостях організації капітального ремонту автомобільної техніки Національної гвардії та  ремонтних підприємствах Міністерства оборони України. Зокрема, детально розповів про використання обладнання Харківського автомобільного заводу.

Офіцери-магістри відмітили важливість та актуальність інформації, яку отримали протягом заняття.

«Дисципліна «Логістичне забезпечення дій формувань Національної гвардії України» є однією із основних за нашою спеціальністю, тому проведення бінарних занять є доволі важливим компонентом навчання, - зазначив капітан Сергій Подоляка. – Переконаний, що отримані знання дозволять мати більш сучасне уявлення щодо особливостей організації капітального ремонту автомобільної техніки Національної гвардії на ремонтних підприємствах Міністерства оборони України».

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ