З майбутніми фахівцями логістики пройшли заняття за фахом

10.11.2020 17:01

Напередодні військового стажування з курсантами-випускниками, майбутніми офіцерами служб тилу пройшли додаткові заняття за напрямком їхньої майбутньої діяльності.

Заняття проводили досвідчені фахівці-практики тилового забезпечення Національної академії Національної гвардії України та військових частин Східного територіального управління Національної гвардії України.

«Вже стало традицією в Національній академії залучення офіцерів-практиків для проведення бінарних занять з курсантами усіх напрямів підготовки. Актуальність таких заходів у ракурсі підготовки до акредитації освітніх програм очевидна, тому що участь практиків, або як їх зараз прийнято називати стейкхолдерів, у навчальному процесі обумовлена відповідними вимогами Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти України», - зазначив гарант освітньої програми «Тилове забезпечення підрозділів Національної гвардії України» зі спеціальності 254 «Забезпечення військ (сил)» заступник начальника кафедри технічного та тилового забезпечення факультету логістики підполковник Сергій Павленко.

За словами заступника начальника кафедри, проведені заходи коригують діяльність здобувачів вищої освіти, сконцентровують їх роботу на удосконалення особистої підготовки, створюють позитивну динаміку зростання показників якості вищої освіти в Національній академії.

Відділ міжнародних зв'язків, інформації та комунікації НА НГУ