Завідувач кафедри Академії – спікер на курсі підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників

26.01.2022 15:30

Захід на базі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського стартував курс підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників. Він відбувається в межах Плану співробітництва Україна – НАТО на 2022 рік. Курс, що розпочався, є вже четвертим етапом в контексті удосконалення педагогічної майстерності науково-педагогічних працівників для успішної реалізації заходів трансформації освітніх програм для підготовки офіцерів-лідерів стратегічного та оперативного рівнів (L-курси).

Протягом тижня для науково-педагогічних та наукових працівників Національного університету оборони України імені Івана Черняховського та Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка заняття проводитимуть експерт Програми НАТО DEEP (Defence Education Enhancement Program) професор Національного університету оборони США Мері МакКаллі та співголова групи підвищення кваліфікації робочої групи з розвитку освіти Консорціуму “Партнерство заради миру” (Partnership for Peace), завідуюча кафедри філології, перекладу та стратегічних комунікацій Національної академії Національної гвардії України Ірина Лисичкіна.

Метою курсу підвищення кваліфікації є формування самодостатнього та стійкого потенціалу вищих військових навчальних закладів-партнерів для створення та реалізації якісних освітніх програм, що базуються на сучасних методах активного навчання, вдосконалення раніше набутих та набуття нових компетентностей у межах викладацької діяльності, підвищення рівня фахової підготовки науково-педагогічних працівників та методики викладання навчальних дисциплін, а також підвищення здатності викладачів розробляти та проводити навчання із врахуванням найкращих освітніх практик та демократичних цінностей задля розвитку критичного мислення здобувачів вищої освіти.

По завершенню опанування програми курсу науково-педагогічні та наукові працівники мають продемонструвати вміння застосовувати і рекомендувати колегам-викладачам якісний контент та інформаційні ресурси для викладання, оцінювання, планування програм/курсів/занять, розроблення навчальних планів, здійснення онлайн навчання та забезпечення внутрішньої системи якості освіти у вищому військовому навчальному закладі.

За матеріалами НУОУ