Збірна Академії стала бронзовим призером на комплексних змаганнях «Динаміада - 2020»
![](/uploads/2020/10/Qv2KxO2kcw.jpg)
Спортсмени збірної команди Національної академії Національної гвардії України взяли участь у чемпіонаті ФСТ «Динамо» України з легкоатлетичного кросу за програмою комплексних змагань «Динаміада – 2020». Змагання проводилися серед 11 збірних команд закладів вищої освіти МВС України. За регламентом чемпіонату жінки змагалися на дистанції 1 кілометр, а чоловіки зійшлися у забігах на 3 та 5 кілометрів.
Курсанти командно-штабного та гуманітарного факультетів Ольга Олійник, Станіслав Машталь, Богдан Шкільнюк, Денис Роговий, Максим Ковальчук та Данило Колесник впевнено подолали свої дистанції.
У загальному підсумку наші спортсмени отримали почесну бронзову сходинку та кубок за ІІІ місце серед команд зі всієї України.
«Чемпіонат України з легкоатлетичного кросу проходить щороку і кожного разу наша збірна отримує кращий результат. Як показує практика, досвідчені курсанти-спортсмени старших років навчання мотивують молодших курсантів до нових перемог», - розповідає тренер збірної Академії з легкої атлетики, викладач кафедри фізичної підготовки та спорту лейтенант Вячеслав Оленченко.
В особистій першості представники Академії також стали призерами. У подоланні відстані в 3000 метрів молодший сержант Богдан Шкільнюк зайняв 1 місце. Сержант Ольга Олійник здобула 2 місце на дистанції 1000 метрів серед жінок. Старший солдат Максим Ковальчук посів 3 місце на дистанції 1000 метрів серед чоловіків.
«Легкою атлетикою я почала займатися з першого року навчання. Вже третій раз беру участь у цьому чемпіонаті і посідаю призове місце. Конкуренція звісно відчувалася, адже всі учасники були добре підготовлені до змагань. На мою думку, ми змогли показати себе з кращого боку, виборовши бронзу в інших збірних команд», – ділиться враженнями сержант Ольга Олійник.
Вітаємо переможців та бажаємо їм нових спортивних досягнень в майбутніх змаганнях.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ
![](/uploads/2020/10/6A0wqvN6MM.jpg)
![](/uploads/2020/10/UnVkoeBD5f.jpg)
![](/uploads/2020/10/Slol5xHcgS.jpg)
![](/uploads/2020/10/3qtwfhyflL.jpg)
![](/uploads/2020/10/wkGI_6CxFa.jpg)
![](/uploads/2020/10/w9dbu7PkIR.jpg)
![](/uploads/2020/10/5fa_AT7ZrZ.jpg)
![](/uploads/2020/10/j0UIucm7U6.jpg)
![](/uploads/2020/10/Ompk875mrd.jpg)
![](/uploads/2020/10/84b5n7kDkC.jpg)