В Академії перевіряють рівень підготовки офіцерів за військовими напрямами
30 Вересень 2016

На башкирівському полігоні офіцери підрозділів, кафедр й управління проходять перевірку знань з вогневої, тактичної, топографічної й інженерної підготовки.

Офіцери тягнуть квитки з питаннями, серед яких і теоретичні, і практичні. Обов’язковим для всіх є складання схеми опорного пункту взводу, нанесення на карту елементів бойового порядку зі слів. При цьому кожен наносить свої сили та засоби відповідно до вказаного в білеті. Позначивши обстановку графічно, офіцер віддає бойовий наказ.

Ще один обов’язковий елемент – управління вогнем з озброєння БТР-80 і БТР-4Е, від заряджання до стрільби й ураження цілі. Інші питання для перевірки можуть варіюватися в залежності від квитка, який попався.

«Мені дістались питання установки протитанкової міни і стрільби з автоматичного станкового гранатомету АГС-17. У той же час мої товариші визначали свої координати по GPS за допомогою радіостанцій, здавали нормативи по одяганню загальнозахисного комплекту, орієнтувались на місцевості», – коментує хід здачі перевірки майор Іван Сергієнко.

«Академія здійснює підготовку висококваліфікованих і компетентних офіцерських кадрів для Нацгвардії. І цю марку треба підтримувати на належному рівні. Більшість офіцерів безпосередньо працюють з курсантами, навчають і виховують їх,  тому командування має бути впевненим, що офіцер – завжди взірець для свого підлеглого», – зауважив начальник Національної академії генерал-майор Володимир Пеньков.

Прес-служба НА НГУ  переглядів - 570.