Гвардійці Київського факультету запросили на навчання школярів міста та області
22 Березень 2019

До Київського факультету Національної академії Національної гвардії України завітали школярі старших класів загальноосвітніх шкіл Києва та області.

Показовим виступом учнів вразили курсанти першого року навчання. Вони продемонстрували вправи з рукопашного бою. Школярі під керівництвом офіцерів вирушили на навчальні місця, де їм представили зразки стрілецької зброї та техніки, що є на озброєнні Національній гвардії України, види екіпірування, форменого одягу та засобів зв’язку. Відповідями на усі запитаття щодо вступу став перегляд відеороликів  про Академію та про Національну гвардію України.

«Приємно бачити школярів в стінах нашого підрозділу, особливо коли видно їх зацікавленість. Наш підрозділ чекає на молодих людей, які є відповідальними, хоробрими, ініціативними, а також справжніми патріотами України. Саме ці риси сприятимуть успішному виконанню службових обов’язків», - звернувся до учнів заступник начальника Київського факультету підполковник Руслан Кізян.

Офіцери відділу комплектування Головного Управління Національної гвардії України представили присутнім іміджево-інформативну продукцію про навчання на факультеті та Академії.

«Я вдячний за надану мені можливість відчути військову атмосферу, вперше в житті доторкнутися до справжньої зброї. Для себе я розглядаю можливість вступити на навчання до факультету», - поділився враженнями учень одинадцятого класу Андрій  Сухомлин.

Автор: лейтенант Альона Крижановська

фото авторапереглядів - 137.