На Київському факультеті урочисто провели в запас солдатів строкової служби
30 Квітень 2019

На Київському факультеті пройшли урочистості з нагоди звільнення в запас військовослужбовців роти забезпечення навчального процесу, які відслужили встановлений термін строкової служби.

«Минуло чимало часу відколи ви прийшли до нашого військового колективу. Багато вам вдалося досягнути: виховати в собі волю, рішучість, бажання бути першим і кращим, з повагою ставитися до своїх товаришів по службі. Служба, впевнений, стала важливим етапом у вашому житті. Я вдячний кожному солдату, який впродовж відведеного терміну сумлінно ставився до своїх службових обов’язків. Бажаю вам успіхів на вже новому дорослому життєвому шляху», - привітав військовослужбовців  начальник Київського факультету полковник Дмитро Корнієнко.

Наказом начальника Національної академії за старанність та сумлінне виконання обов’язків та з нагоди звільнення в запас Збройних сил України, військовослужбовців заохотили та присвоїли позачергові військові звання.

«Ми стали серйознішими, почали ще більше цінувати свої сім’ї, приймати виважені рішення. Дякуємо вам, панове офіцери, прапорщики, сержанти та солдати, за виховання та підтримку. Ми пишаємося службою в цих стінах», – звернувся до присутніх старший солдат Євгеній Яцев.

Урочистим маршем попрощався з юнаками особовий склад підрозділу, після чого щасливі хлопці вирушили додому.

Лейтенант Альона Крижановськапереглядів - 414.