Військовослужбовці Академії Нацгвардії взяли участь у забезпеченні громадського порядку під час проведення футбольного матчу
24 Травень 2019

Особовий склад Національної академії Національної гвардії України був залучений для забезпечення громадського порядку на ОСК «Металіст». Там відбувся центральний матч 30-го туру чемпіонату України між донецьким «Шахтарем» та київським «Динамо».

За забезпеченням громадського порядку стежило 200 курсантів командно-штабного та факультету логістики Академії Нацгвардії.

«Головна наша мета – недопущення порушень громадської безпеки. Незважаючи на те, що я стояв в оточенні, хвилювання вболівальників та гравців відчувалося. Велика кількість людей почали прибувати вже за кілька годин до початку матчу, та ми вже були готові до несення служби», – розповідає курсант командно-штабного факультету  молодший сержант Максим Миновський.

Матч викликав величезний ажіотаж серед вболівальників, адже завітало більше ніж 30 тисяч бажаючих переглянути гру команд.

Матч в Харкові завершився внічию - 1: 1.

«Забезпечення громадського порядку під час проведення футбольних матчів є специфічним видом несення служби, враховуючи, що серед великої кількості шанувальників футболу можуть бути і не завжди доброзичливо налаштовані фанати. Особовий склад відповідально поставився до виконання службово-бойової задачі. Курсанти бути пильними, уважними, доброзичливими та керуватися законом. Після матчу обстановка була сприятлива і особовий склад вчасно повернувся до пункту постійної дислокації», - зазначив заступник начальника Академії полковник Сергій Мартиненко.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУ