В Академії Нацгвардії призначено заступницю начальника Академії по роботі з особовим складом
17 Грудень 2019

Сьогодні, 17 грудня, начальник Національної академії Національної гвардії України генерал-лейтенант Сергій Соколовський представив особовому складу Академії новопризначену заступницю начальника Академії по роботі з особовим складом підполковника Іванову Олену Вячеславівну.

Начальник Академії побажав підполковнику Олені Івановій міцного здоров’я і професійної витримки у справі виховання майбутніх офіцерів.

Підполковник Іванова Олена з 1994 по 2013 рік проходила службу в органах внутрішніх справ.  У 2017 році прийнята на військову службу за контрактом. З 2017 по 2019 рік обіймала посаду начальника відділення професійно-психологічної підготовки та психологічної реабілітації навчального відділу (центру) професійно-психологічної підготовки та психологічної реабілітації.

У 1995 році закінчила Київський інститут внутрішніх справ при Українській академії внутрішніх справ за спеціальністю  «Психологія», кваліфікація – психолог практик. Має ступінь кандидата психологічних наук, доцент.переглядів - 870.