Безоплатна первинна правова допомога

Onlineзвернення

Умови надання безоплатної первинної правової допомоги Національною академією Національної гвардії України  (далі-Академія):

1. Безоплатна первинна правова допомога надається особам, які не мають фінансової можливості отримати платні юридичні послуги, зокрема студентам, пенсіонерам, безробітним, інвалідам та іншим малозабезпеченим категоріям громадян.

2. Безоплатна первинна правова допомога надається курсантами Академії, які працюють під контролем викладачів, але не мають вищої юридичної освіти і не є професійними юристами.

3. Академією надаються такі види безоплатної первинної правової допомоги:

- надання правової інформації;

- надання консультацій і роз’яснень з правових питань;

- складання заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру);

- надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.

 Надсилаючи на електронну адресу O.harchenko@ngu.gov.uaкопії необхідних документів для розгляду Вашого питання Ви автоматично даєте згоду на використання Ваших персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» та підтверджуєте згоду з умовами надання безоплатної первинної правової допомоги.

Протягом 10 днів з дня надходження звернення на електронну пошту Академії на Ваш e-mail (з якого було відправлено звернення) буде надіслано відповідь по Вашій справі. У разі необхідності консультанти зв’яжуться з Вами за контактним телефоном.

 Дякуємо за співпрацю!