Чергова допомога захисникам на передову від курсантів Академії

10.02.2024 15:55

Курсанти Національної академії Національної гвардії України вчергове зібрали гуманітарну допомогу та передали захисникам на передову. Цього разу допомога відправлена підрозділу бригади Гвардії Наступу «Буревій».

«Допомагати підрозділам на передовій – це наш обов’язок поки ми навчаємось. Ми, намагаємося постійно бути корисними: плетемо сітки, робимо окопні свічки, розпалювачі, передаємо їжу, медикаменти. Найбільша нагорода для нас – чути слова вдячності від наших бійців. На цьому не зупиняємось, а продовжуємо допомагати далі. Тільки об’єднавшись, ми зможемо перемогти» розповідає курсантка гуманітарного факультету Марія.

Цього разу розпалювачі та окопні свічки для захисників, курсанти робили разом зі школярами.  Дякуємо волонтерам, які підтримують збори гуманітарної допомоги.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ