Гвардійці Академії перемогли на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт

08.02.2024 15:55

Курсанти разом з викладачами Національної академії Національної гвардії України перемогли на ІІ Всеукраїнському конкурсі наукових робіт серед молоді імені Олександра Яременка який був присвячений темам «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики».

Підготовка до участі в конкурсі тривала протягом місяця учасники розробили наукові роботи на теми: «Особистісні чинники самовільного залишення військових частин військовослужбовцями» та «Вплив епідемії COVID-19 на суспільне життя молоді».

«Під час написання своєї роботи багато пропрацювала питань, які мені були цікаві для розуміння психологічного стану військовослужбовця. Участь в конкурсі наукових робіт покращила мої знання, дуже вдячна за наукове менторство нашим викладачам. Окремі емоції подарував сам захід нагородження, приємно відчувати позитивне визнання за свій труд», - ділиться враженнями курсантка гуманітарного факультету Юлія Русецька.

Софія Дем’янішина писала роботу під науковим менторством начальниці кафедри правових дисциплін полковника Оксани Орел, Юлія Русецька працювала разом зі старшим викладачем кафедри психології та педагогіки підполковником Андрієм Пащенко.

Підсумки конкурсу та нагородження переможців дипломами відбулось в Києві. Вітаємо гвардійців Академії із перемогою.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ