новини

Курсант НА НГУ – чемпіон Кубка світу з самбо (відео)

04.03.2024 16:38

Курсант першого року навчання факультету логістики Національної академії Національної гвардії України Антон Додон виборов «золото» на Кубку світу з самбо в місті Лімасол, що на Кіпрі.

На міжнародні змагання з’їхалися три сотні учасників із 12 країн світу. Українську команду представляли 45 спортсменів.

Перемогу спортсмен виборов у своїй ваговій категорії 53 кг у віковій категорії: юнаки старшого віку. Тренують гвардійця Олег Бузовський та Володимир Беліков – викладачі міської дитячо-юнацької спортивної школи № 5.

Зазначимо, що Антон є 4-кратним чемпіоном України з самбо, майстром спорту України з самбо, кандидатом у майстри спорту України з дзюдо та врешті став чемпіоном Кубка світу з самбо. Зокрема, минулого року у травні він здобув золоту медаль у категорії 53 кг на перших Європейських іграх із єдиноборств, де представляв учнівську збірну України.

Наразі Антон Додон готується до Чемпіонату Європи.