Курсанти Академії стали бронзовими призерами на змаганнях з легкої атлетики

20.04.2023 16:37

Нещодавно пройшов чемпіонат з легкоатлетичного кросу присвячений пам’яті Заслуженого тренера України Юрія Козловського. У змаганнях взяли участь 120 спортсменів.

Серед них було 5 курсантів командно-штабного факультету Академії Національної гвардії – члени збірної команди з легкої атлетики. Команда долала дистанцію – 4 км.

За результатами змагань двоє курсантів посіли 3 місце:

- курсант Сергій Моспан у категорії юніор подолав дистанцію з часовим показником 14:36;

- курсант Володимир Шаровський у категорії чоловіки пробіг дистанцію з часовим показником 15:09.

«Приємно було долучитися до змагань з легкої атлетики та ще й вибороти 3 місце. Важливо, що не зважаючи на повномасштабну війну в країні, життя продовжується, у тому числі й спортивне, – зазначає курсант Сергій Моспан. – Ми повинні пам’ятати та вшановувати тих, хто зробив вагомий внесок у спорт, та у цілому в країну. А сьогодні забіг був присвячений тренеру, який присвятив своє життя легкій атлетиці та виховав багатьох знаних легкоатлетів».

Тренерами від команди Академії виступили старші викладачі кафедри фізичної підготовки та спорту майор Артем Корольов та капітан Вячеслав Оленченко.

Переможців нагородили грамотами та медалями.

Зазначимо, що наразі команда готується до чемпіонату з легкої атлетики серед закладів вищої освіти у системі МВС.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ